Przerażający sekret Fritzla ujawniony po latach! W jego pensjonacie znaleźli…

Pracownicy budowlani odkryli sekretny loch w pensjonacie, którego właścicielem był niegdyś Josef Fritzl. Potwór z Amstetten zamknął biznes w 1996 roku, a budynek wynajął niejaki Helmut L.

Po latach dowiedział się, że dom został zbudowany bez odpowiedniego zezwolenia władz miasta. W celu uregulowania statusu prawnego nieruchomości, zlecił pomiary budynku. To właśnie wtedy znaleziono kolejny loch.

Odkryli sekret Josefa Fritzla. Sadysta zbudował kolejny loch! PPS Worldwide / Zuma Press

Pensjonat, który Josef Fritzl prowadził razem z żoną, jest położony w miejscowości Unterach am Attersee. Obecnie budynek wynajmuje Helmut L. Zatrudnieni przez niego budowlańcy, znaleźli podczas pomiarów hol z klatką schodową, która nie prowadziła do żadnego wyjścia.

Konstrukcja znajdowała się za zaimprowizowaną ścianą. Z kolei na innej ścianie odkryto szklane płytki. Właściciel przyznał, że sekretnych pomieszczeń jest więcej – Otwory są w całym domu – mówił Helmut L.

Jednak z największych tajemnic Moskwy. Chodzą ulica i nie mają pojęcia co znajduje się tuż pod ich stopami… [FOTO]

Jednak z największych tajemnic Moskwy. Chodzą ulica i nie mają pojęcia co znajduje się tuż pod ich stopami… [FOTO]

Po zamknięciu Fritzla, policja nigdy nie zainteresowała się pensjonatem. Budynku nigdy nie przeszukano, chociaż istniały do tego ważne przesłanki. Dom dwa razy spłonął, a Fritzla oskarżono o jego podpalenie. Nie skazano go jednak, ponieważ policja nie znalazła wystarczających dowodów.

Po drugim pożarze, sadysta przeprowadził generalny remont pensjonatu. To prawdopodobnie wtedy wybudował loch.

Josef Fritzl, nazywany przez prasę „potworem z Amstetten” odsiaduje wyrok dożywocia za uprowadzenie córki Elisabeth i gwałcenie jej. Gdy miała 18 lat, zamknął ją w lochu, który wybudował w piwnicy ich domu, w austriackim Amstetten. Nagłe zniknięcie córki, tłumaczył wszystkim jej ucieczką do sekty. W kłamstwo uwierzyła nawet jego żona.

Elisabeth urodziła w niewoli sześcioro dzieci. W 2008 roku jej najstarsza córka poważnie zachorowała i trafiła do szpitala. Lekarzy zaniepokoił stan dziewczyny (była wyraźnie niedożywiona i miała pogniłe zęby).

To dzięki niej najwięksi zbrodniarze unikali kary! Żyje do dziś. Tajną ochroną nazistów była córka…

To dzięki niej najwięksi zbrodniarze unikali kary! Żyje do dziś. Tajną ochroną nazistów była córka…

Zażądali od Fritzla, by przyprowadził do szpitala jej matkę.

Elisabeth była do tego stopnia zastraszona przez ojca, że nie przyszło jej do głowy, by opowiedzieć medykom o swoim koszmarze. Otworzyła się dopiero przed Willibaldem Reitnerem – policjantem, którego wezwano do szpitala.

Po skazaniu Fritzla zarówno ona, jak jej dzieci oraz matka, otrzymały nowe tożsamości. Ich aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Dziś producent najpopularniejszego leku. Twórca heroiny, Cyklonu B i sponsor Mengele. W służbie III Rzeszy

Dziś producent najpopularniejszego leku. Twórca heroiny, Cyklonu B i sponsor Mengele. W służbie