Cezaremu Pazurze puściły nerwy! Tak OSTRYCH słów nie wypowiedział jeszcze NIGDY!

Odkąd Cezary Pazura zaangażował się w ogólnopolską akcję „Różaniec do granic”, często jest krytykowany przez swoich kolegów z branży. Jedną z takich osób był Jerzy Stuhr, który w ostatnim wywiadzie dla „Gazety Krakowskiej” zarzucił aktorowi hipokryzję.

Pazura postanowił odpowiedzieć filmowemu komisarzowi Rybie.

Stuhr odniósł się w wywiadzie m.in. do tego, że część osób biorących udział w akcji, modliła się przeciw islamizacji Europy. Aktor wyraźnie zaznaczył, że taka modlitwa jest bluźnierstwem, w które zaangażowany jest m.in. Pazura.

Ten nie został obojętny na te słowa i postanowił odpowiedzieć swojemu przyjacielowi

– Kochany Profesorze! Śpieszę zatem z wyjaśnieniem. Nigdy z moich ust nie padło tak idiotyczne zdanie. Zgadzam się z Panem, że modlitwa nie może być skierowana przeciwko komuś, albo czemuś. Proszę zatem Pana Profesora o nie rozpowszechnianie podobnych bzdur i krzywdzących moją wrażliwość i inteligencję słów. W dodatku na łamach tak szacownego pisma. Nie wypada Panu Profesorowi… – (pisownia oryginalna – red.) napisał Pazura na swoim facebookowym profilu.

Cezary Pazura krytykuje kobiety walczące o prawo do aborcji. Aktor nie przysporzył sobie nowych fanów ostatnią wypowiedzią w TVP Info
Zgadzacie się z nim? Uważacie, że krytykowanie Pazury jest uzasadnione?