SZOK! Córka milionera zabiła 6 osób! Szokujące fakty w sprawie

W środę wieczorem na jednej z ulic Charkowa rozpędzony Lexus wjechał w tłum stojących na chodniku ludzi. Za kierownicą siedziała Olena Zajcewa, córka ukraińskiego multimilionera, prezesa firmy energetycznej, Wasiljego Zajcewa.

Ukraiński sąd podjął decyzję ws. warunków aresztu dla 20-latki.

Do tej pory udało się ustalić, że dziewczyna ścigała się z innym samochodem. Zignorowała czerwone światła wjeżdżając w pieszych stojących na chodniku. W wyniku wypadku zginęło sześć osób.

Prokuratura poinformowała, że Zajcewa była pod wpływem narkotyków, a w momencie zderzenia auto było rozpędzone do 100 km/h.

W związku z tym ukraiński sąd zdecydował przedłużyć 20-latce areszt do 2 miesięcy oraz zablokował możliwość wyjścia za kaucją.

Dziewczyna będzie czekać na rozprawę w areszcie.

Opinia publiczna domaga się surowej kary dla 20-latki.


Szok! Niemcy ukrywają zbrodnie uchodźców! “Widziałem zgwałconą, zakrwawioną dziewczynkę, ale kazali mi milczeć”


Ukraiński minister sprawiedliwości, Anton Heraszczenko, już zapowiedział, że będzie ona sądzona tak samo, jak każdy inny obywatel.

– Nie pozwolimy im ‚załatwić’ tej sprawy, nie pozwolimy na ugodę. Jedynym rozwiązaniem dla problemu, jaki stanowi szaleńcza jazda bogatych dzieci, jest nagrywanie przestępstw drogowych. Olena Zajcewa jechała co najmniej 100km/h. – napisał na Facebooku.

Skorzystajmy też z doświadczenia Polaków. Na pewnym poziomie łamania zasad ruchu kierowca powinien tracić prawo jazdy do czasu ponownego egzaminu – dodał.


Po latach odtajniono akta związane z zamachem na Kennedy’ego! Zeznania oficera KGB!