Największa tajemnica KFC ujawniona! Do sieci wyciekł…

Informacja o przyprawach używanych do dań w sieci fast-foodów prawdopodobnie była na wyciągnięcie ręki każdego, kto ma dostęp do internetu.

Podpowiedź tkwiła na Twitterze popularnej sieci fast foodu. Odkrył ją i pokazał światu jeden z użytkowników portalu, po czym na punkcie jego teorii oszalał dosłownie cały świat. Jego post udostępniono ok. 300 tys. razy. „Polubiło” go prawie 700 tys. użytkowników.

KFC „śledzi” na Twitterze jedynie 11 użytkowników. 5 z nich to członkinie byłego zespołu Spice Girls, a pozostała szóstka to panowie o imieniu Herb. Razem daje to „11 ziół i przypraw” (ang. herbs – zioła, spices-przyprawy).
Na razie nie udało się rozszyfrować, o jakie zioła i przyprawy dokładnie chodzi. Internauci nie mają jednak wątpliwości, że to sygnał od firmy mówiący o sekretach smaku dań z KFC.

Poza setkami udostępnień i „polubień”, post uzyskał też tysiące komentarzy zachwyconych użytkowników.

Osoba, która prowadzi stronę KFC powinna dostać podwyżkę. Nieważne, ile zarabia obecnie. DAJCIE PODWYŻKĘ – napisała Samantha O’Pumpkins.

Dla niedowiarków i leniwych jeden z użytkowników przygotował pomoc. Wszyscy użytkownicy na jednym zdjęciu jako dowód, by nikt nie miał wątpliwości.

Cała akcja może być oczywiście celowym działaniem firmy. Jednak nawet jeśli wyciek był kontrolowany, to trzeba przyznać, że pomysł okazał się wyjątkowo udany.

https://twitter.com/nizambakeri/status/921214665136279553