Gessler NAPRAWDĘ powiedziała to w programie! Katolicy OBURZENI! Jest reakcja duchownego

Magda Gessler wie, jak zwrócić na siebie uwagę. W swoim nowym programie restauratorka wypowiedziała słowa, które oburzyły duchownych.”Sexykuchnia Magdy Gessler” to nowy program na kanale Food Network, w którym restauratorka podejmuje temat afrodyzjaków, radzi, co jeść, by zwiększyć popęd i jak „kulinarnie” wzbogacić życie seksualne.

Premierowy odcinek wyemitowany został 5 listopada i natychmiast wzbudził kontrowersje. Gessler mówiła bowiem o zastosowaniu marchewki, która – jej zdaniem – może być wykorzystywana… nie tylko w kuchni.

„Marchewka jest afrodyzjakiem. Jej wygląd jest jednoznaczny. Powiem szczerze, że marchewka naturalnie od wielu wieków pełniła rolę – szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić – naturalnego wibratora. Wibracje powodowały ręce, a nie żadna maszynka” – stwierdziła Gessler.

Podkreśliła również, że nie jest fanką wibratorów. „Uważam, że jest tak dużo rozwodów w Stanach Zjednoczonych, gdyż kobiety przyzwyczajone są do tej mechanicznej przyjemności i nigdy później mężczyzna za tym nie nadąża, czyli zawsze jest w tyle. One są same, a oni są sfrustrowani”.

Na reakcję Kościoła nie trzeba była długo czekać. Na łamach „Super Expressu” swoje oburzenie wyraził ksiądz Ryszard Halwa, mówiąc, że „wypowiedź pani Magdy jest żenująca, gdyż poniża celibat”! Duchowny postawił również tezę, że gwiazda TVN jest „niewyżyta seksualnie” i „ma problemy ze sobą”.

„Powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich” – zagrzmiał ksiądz.

„Nie wiemy, na jakiej podstawie [Magda Gessler] tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem o badaniach seksualnych zachowań zakonnic. Takie poniżenie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Gessler ma problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. Nie wiem, czy ma męża, ale ludzie, którzy chodzą na boki czy ‚uprawiają seks z samym sobą’ uważają, że wszyscy tak muszą”.

Magda Gessler na razie nie skomentowała słów duchownego.