Przewidział datę końca świata! Totalny ARMAGEDON już za parę lat… „Zacznie się od…

Zmarły niedawno teolog ewangelicki, dr F. Kenton Beshore, prezes stowarzyszenia „World Bible Society” stwierdził, że zgodnie z przepowiedniami ukrytymi w tekście Biblii, koniec świata ma nadejść jeszcze przed 2021 rokiem.

To jeden z wielu katastrofistów, który przewiduje koniec świata jeszcze za naszego życia!

Dziś modne stało się tzw. katastroficzne spojrzenie w przyszłość.

To nie nowość, zawsze podczas globalnych zmian szaleją ci, którzy przewidują upadek cywilizacji czy koniec świata.

Bashore uważa, że w ciągu nadchodzących 3 lat ma wybuchnąć wielka wojna, której centrum znajdzie się na półwyspie Synaj.

Zdaniem przedstawicieli Światowego Towarzystwa Biblijnego, świat zakończy się w roku 2021 lub nawet wcześniej, a Jezus powróci na Ziemię w 2028 roku po dokonaniu się przepowiedni z Apokalipsy św. Jana.

Sam twórca tej niespotykanej teorii oparł swoje przewidywania na różnych wersach Biblii, które przewidują nadejście silnych głosów i świateł z niebios, ogłaszając drugie przybycie Jezusa Chrystusa na Ziemię.

Teolog ostrzegał, że przed ponownym nadejściem Chrystusa nastąpi seria katastrof, która obejmie między innymi dojście do władzy Antychrysta, liczne znaki na Słońcu, Księżycu i gwiazdach oraz wynikającą z nich masową panikę.

W swoich publikacjach mężczyzna wielokrotnie odnosił się do rozmaitych tekstów biblijnych, które jego zdaniem zawierały w sobie unikalne znaczenie.

Przykładowo, twierdził on, że pierwszym aktem końca rodzaju ludzkiego było odrodzenie się Izraela po II wojnie światowej.