Wojewódzki o SEKS-SMS’ach od Rozenek! Celebrytka odpowiada i UJAWNIA coś dużo gorszego…

Medialna wojna trwa w najlepsze! Tym razem głos zabrała celebrytka.

Wiele zamieszania zrobił wpis Kuby Wojewódzkiego na Facebooku, w którym odniósł się do krytycznej uwagi Małgorzaty Rozenek-Majdan na temat udziału Renaty Kaczoruk w „Tańcu z Gwiazdami”.Dziennikarz nie pozostawił na gwieździe suchej nitki, wciąż sugerując, że „weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej”. Groził również ujawnieniem esemesów z propozycjami, które miała składać mu Rozenek.

Jak można było się spodziewać prezenterka nie pozostała obojętna na słowa Wojewódzkiego. Gwiazda odpowiedziała mu na swoim instagramowym profilu obszernym wpisem. Najpierw odniosła się do komentarza na temat Renaty Kaczoruk.

„Szanowny Panie Jakubie Wojewódzki, niezmiernie miło wiedzieć, że wszystko dobrze, a wakacje się udały. Mieliśmy okazję dowiedzieć się o tym za pośrednictwem Instargama Bliskiej Panu Osoby. Zdjęcia z cmentarza będą z pewnością niezwykłą pamiątką na lata. Od lat nie bierze Pan udziału w medialnych pyskówkach… Fakt, Pan zazwyczaj obraża bezpodstawnie. I to od 16 lat 🙂 My po półrocznej pracy na planie nowego programu, dzięki któremu zwiedziliśmy cały świat, dopiero w lutym będziemy mogli pozwolić sobie na rodzinny odpoczynek. Mam nadzieję, że będzie równie udany jak Pana. Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Poza tym Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża. Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie…”.

Nie zabrakło też wątku sprawy sądowej, którą Rozenek założyła po wywiadzie dziennikarza dla „Newsweeka”. Gwiazda oskarżyła showmana o zniesławienie i niedawno pochwaliła się, że sprawę wygrała. Gwiazdor w swoim wpisie zaznaczył, że sprawa jeszcze wróci na wokandę.

„1. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań”.

A jak Rozenek skomentowała chęć Wojewódzkiego do ujawnienia esemesów? Znowu wbiła szpilę Renacie Kaczoruk!

„2. Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet – w tym również Pana partnerkę – ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła 🙂 Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluję talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach”.

Na koniec gwiazda życzy Kubie Wojewódzkiemu i jego partnerce wszystkiego najlepszego.

„Ja na zakończenie życzę Panu samych sukcesów oraz Bliskiej Panu Osobie również. Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w „Koronie królów”. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy komunikować się w mniej publiczny sposób. Z wyrazami szacunku, Małgorzata Rozenek-Majdan”.