Gessler straciła kontrolę. Wstrząsnęła nią choroba alkoholowa

Autorka „Kuchennych Rewolucji” zawsze była kontrowersyjna. Na tym zbudowała swoją popularność i zapewne to w dużej mierze co tydzień przyciąga przed telewizory miliony widzów.

TVN ma z Magdy Gessler niemały pożytek. Kuchenne Rewolucje to jeden z najchętniej oglądanych programów nie tylko na antenie tej stacji, ale i w całej szeroko rozumianej polskiej telewizji.

W programie pokazywane są bowiem nie tylko wątki kulinarne, ale i życiowe problemy uczestników. Nie inaczej było tym razem. Kontrowersyjna restauratorka straciła nad sobą panowanie. Nie na żarty wstrząsnęła nią choroba alkoholowa.

Gessler wraz z ekipą odwiedziła Trzebinię. Miała zmienić na lepsze restaurację Porto Di Mare. Jednak to nie jakość posiłków czy wystrój okazały się największym problemem. Jak się okazało, właściciel jest osobą uzależnioną od alkoholu. W dodatku nie miał zamiaru pomagać w rewolucji.

Gessler postanowiła zatem ratować nie tylko podupadającą restaurację, ale także uzależnionego mężczyznę.

Jednak poniosło ją na tyle, że zrobiła to w bardzo nieparlamentarnych słowach. I najwyraźniej tylko takie były w stanie dotrzeć do mężczyzny, który nie zdawał sobie sprawy, że przez alkoholowy problem może stracić wszystko.

„Pan ma duży problem z alkoholem, jest pan czerwony jak burak. Takie ładne oczy i jak się pan zagonił w kozi róg. Panie Romanie, k**wa, pan pije” – powiedziała Magda Gessler. Właściciel wziął sobie te słowa do serca i zaczął porządkować swoje życie