Szaleństwo! Za wymarzony telefon zapłacił… wanną pieniędzy. Zobacz co zrobił! [WIDEO]

Ten dzień sprzedawca zapamięta do końca życia i nie będzie go mile wspominał. Klient Swiatoslaw Kowalenko wszedł do sklepu w towarzystwie znajomych z… wanną pełną monet. W ten sposób rosyjski bloger zapłacił za najnowszy telefon iPhone XS. Nagranie z zakupu urządzenia krąży po Internecie i cieszy się ogromną popularnością.

Bloger marzył o najnowszym iPhonie XS, który trafił do sprzedaży w tym roku. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że do sklepu przyszedł z… wanną pieniędzy! I to tymi drobniakami zapłacił za nowy telefon.

Ten oryginalny „portfel” pomogli my zataszczyć do sklepu znajomi. Początkowo ochroniarze galerii byli nieco zdziwieni zachowaniem nastolatków, jednak ważącą około 350 kilogramów wannę udało się wnieść do sklepu. Całe nagranie z nietypowej transakcji trafiło do sieci.

Sprzedawca musiał podołać niełatwemu zadaniu, jakim było przeliczenie blisko 100 tys. rubli (ponad 5700 zł) wypełniających wannę. Jak informuje przedstawicielka Apple w Rosji, Ludmiła Semuszina zebrane pieniądze wystarczyły na zakup nowego telefonu. Świadczy o tym ostatnia scena z filmiku młodego Rosjanina, na którym widać w jego dłoni najnowszy iPhone XS.