Śledztwo FBI: Adolf Hitler nie zginął w 1945 roku! [WIDEO]

Jak mówi historia; Adolf Hitler dnia 30 kwietnia 1945 roku popełnił samobójstwo strzelając do siebie, natomiast jego żona – Ewa Braun zażyła cyjanek. Jego zwłok nigdy nie pokazano. Nie ma tez świadków tego „samobójstwa”.

Nikt nie wie gdzie leży Adolf Hitler, nie widział jego szczątków, nie pokazano ciała. To pewnie właśnie dlatego naokoło jego śmierci narosło tak wiele mitów i legend.

Dziś chcemy przedstawić państwu film dokumentalny o śledztwie FBI, które wykazało pewne sprzeczności z oficjalną wersją podawaną w podręcznikach do nauki historii.

Śmierć Adolfa Hitlera – prawda czy fałsz?

Padła jedynie informacja, że jego ciało na szybko zakopano gdzieś nieopodal bunkra. Dość osobliwe jak na wodza takiego kalibru. A co gdyby się okazało, że Adolf Hitler nie zginął tamtego dnia?

Józef Stalin od początku twierdził, że coś nie gra. Nie wierzył w śmierć Fuhrera. Rosjanie również wielokrotnie zmieniali wersję wydarzeń z tamtego okresu. Jaka jest więc prawda?

Wierzyć wiecznie manipulującym Rosjanom? Poddać się intuicji?… A może – uwierzyć w dokumenty z zasobów FBI?

FBI zamknęło śledztwo po 11 latach od zakończenia wojny następującym wnioskiem. Hitler żyje i ukrywa się w Argentynie.


Słynny aktor stał się bankrutem! Wszystko przez… własną głupotę.


Po co FBI miałoby wszczynać dochodzenie skoro Hitler nie żył? Świadczy to jedynie o fakcie, że jego zwłok nikt nigdy na oczy nie widział.

Poniższy film to podsumowanie 11 lat śledztwa FBI.

Adolf Hitler

Adolf Hitler nie zginął w 1945 roku Wideo
Bundesarchiv, Bild 183-S33882 / CC-BY-SA 3.0 Wikimedia Commons

Przez większość historyków uznawany jest za osobiście odpowiedzialnego za politykę rasową nazistowskich Niemiec, Holocaust oraz za śmierć milionów ludzi zabitych podczas jego rządów.

Prowadzona przez niego agresywna polityka zagraniczna doprowadziła do rozpoczęcia przez Niemcy II wojny światowej, w wyniku której zginęło ok. 50 milionów ludzi. 

Adolf Hitler ur. 20 kwietnia 1889 w Braunau am Inn, zm. 30 kwietnia 1945 w Berlinie) – niemiecki polityk pochodzenia austriackiego, kanclerz Rzeszy od 30 stycznia 1933, Wódz i kanclerz Rzeszy (niem. Der Führer und Reichskanzler) od 2 sierpnia 1934 do śmierci; twórca i dyktator III Rzeszy, przywódca Narodowo-Socjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP), ideolognarodowego socjalizmu; zbrodniarz wojenny, odpowiedzialny za zbrodnie przeciw ludzkości.