Magda Gessler skomentowała decyzję Owsiaka. Odważnie! Co na to jej fani?

– Będę grał znowu z Orkiestrą – powiedział Jurek Owsiak w opublikowanym filmiku na Facebooku. W sieci wylało się mnóstwo komentarzy i postów. Murem za Owsiakiem stała również Magda Gessler.

Przypomnijmy, że Jurek Owsiak po tragicznych wydarzeniach podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku oficjalnie zrezygnował z funkcji prezesa fundacji. Wraz z przekazaniem informacji błyskawicznie powstała akcja „#muremzaOwsiakiem”, w której internauci wysyłali mnóstwo słów wsparcia dla szefa WOŚP. Po pogrzebie prezydenta Pawła Adamowicza Jerzy Owsiak zmienił zdanie.

– Biorę się do roboty. Biorę się jeszcze 10 razy mocniej. To pokazuje, że twoje ideały Paweł, wróciły jeszcze z większą mocą – powiedział Owsiak i oświadczył, że wraca na funkcję prezesa fundacji.

Swoją radość w mediach społecznościowych postanowiła wyrazić Magda Gessler.

„Kochany. Zawsze wiedziałam, że tylko kolorowi ludzie mogą zmienić ten świat, a kolory znów są intensywne. Jurku, moje serce rośnie, by nadążyć za twoim. Nie wątpiłam, że potrzebujący są najważniejsi dla ciebie” – czytamy w poście na facebookowym profilu gwiazdy.

„Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu” – dodawali fani w komentarzach, którzy również nie mogli powstrzymać radości.