Opozycję zatkało. TVP wyemitowała materiał o przekrętach Adamowicza… Tego nie wiedział nikt [WIDEO]

Paweł Adamowicz bez wątpienia był postacią, która mogła wzbudzać liczne kontrowersje w polskim społeczeństwie. Polityk przed śmiercią zyskał popularność dzięki aferom, których był jednym z głównych uczestników.

Jeszcze w październiku jego kandydatura na prezydenta Gdańska była mocno zagrożona. Powodem tej sytuacji były spore niejasności związane wokół jego oświadczeń finansowych.

Dziś niestety z powodu tragedii media bardzo niechętnie chcą poruszać tematy stawiające Pawła Adamowicza w złym świetle. Tą niszę postanowili jednak wypełnić internauci, którzy zdecydowali się na rozpowszechnienie nagrania z programu śledczego Anity Gargas, gdzie poruszono tuż przed wyborami samorządowymi temat dotyczący niejasnych interesów i majątku zmarłego prezydenta Gdańska.

Dla wielu podane tam informację mogą być niemałym szokiem.

Dziennikarka rozważała problem dotyczący przede wszystkim kwestii rozliczeń podatkowych Pawła Adamowicza oraz jego majątku, który w pewnej części miał zostać ukryty przed fiskusem.

Z programu dowiadujemy się między innymi, że prezydent Gdańska przez 6 lat, co roku miał popełniać ten sam błąd w rocznym rozliczeniu z urzędem skarbowym i ukrywać kwotę ponad 100 tysięcy złotych. Oto materiał: