“Obrzydliwe!” Polka robi TO z dużo starszymi mężczyznami. Zalała ją fala hejtu

– Pieniądze szczęścia nie dają, ale wolę płakać w Jaguarze niż w autobusie – taką zasadę wyznaje Oliwia Misiak – 24-letnia Polka, która mieszka w Danii. Jej sposobem na życie jest poznawanie doświadczonych i bogatych starszych mężczyzn. Oliwia twierdzi, że sugardating – to coś innego niż prostytucja, a takie spotkania kończą się seksem tylko wtedy gdy między nią i partnerem zaistnieje specyficzna więź. Znajomi Oliwii z Krakowa nie są zadowoleni z jej życiowych wyborów. Kiedy 24-latka ujawniła, czym się zajmuje, zalała ją fala hejtu.

Oliwia Misiak rzuciła studia w Krakowie, żeby wyjechać do krewnych mieszkających w Danii. Poznała tam 54-letniego znanego pisarza i filozofa Carsten’a Graff’a. Jak mówi dziewczyna, początkowo uzależniła się od starszego partnera i nie potrafiła bez niego żyć, dlatego wkrótce Duńczyk wyrzucił ją z domu. Dziś sytuacja między nimi się zmieniła, para jest w otwartym związku.

– Niedawno byliśmy we czwórkę na kolacji. Ja z moim Sugar Daddy’ym oraz Carsten z obecną dziewczyną. To było bardzo interesujące doświadczenie – wspomina Oliwia w rozmowie z Fakt24.

Jej partner ma czwórkę dzieci – każde z inną kobietą. 24-latka zapewnia, że świetnie się z nimi dogaduje. – Carsten jest niesamowitym mężczyzną o interesujących poglądach. Jest wspaniałym pisarzem i filozofem. Osobą, która szokuje ludzi, łamie tabu. On mnie zupełnie zmienił. Przeszłam ogromną transformację pod jego wpływem – przyznaje Polka.

Życie Oliwii zmieniło się, kiedy ich związek przechodził kryzys. – Po tym, jak Carsten mnie wyrzucił z domu, chciałam wrócić do Polski. Przeżyłam bardzo ciężkie chwile. Nie miałam pracy, nie miałam gdzie się podziać. Ale wtedy zmobilizowałam się i postanowiłam, że pokażę mu moją siłę. Wróciłam do Danii, znalazłam mieszkanie i pracę – opowiada Oliwia.

Dodaje jednak, że praca kelnerki, czy sprzątaczki nie była jej wymarzonym zawodem, dlatego zalogowała się na portalu sugardaters.com, gdzie poznała kilku mężczyzn, z którymi nawiązała relacje.

– Z jednym z nich złapałam super kontakt i zaczęłam się spotykać na poważnie. Po kilku miesiącach Carsten ponownie pojawił się w moim życiu i postanowiliśmy, że będziemy żyć w otwartym związku, będziemy otwarci na poznawanie ciekawych osób i wyeliminujemy zazdrość z naszej relacji. Nasza więź jest bardzo głęboka, ale chęć do eksperymentowania i łamania konwenansów jeszcze większa. Zdecydowaliśmy, że to będzie najlepsza opcja – wspomina Oliwia w rozmowie z Fakt24.

W ubiegłym roku Oliwia Misiak miała…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<