Obrzydliwe! Żywe robaki w produkcie „Biedronki”. Sieć odpowiada [FOTO]

Klient jednego z olsztyńskich sklepów sieci Biedronka natrafił na bardzo niemiły dodatek w słoiku z oliwkami. Gdy, go otworzył, to już przy pierwszym owocu natrafił na tłustego, białego robaka. W sprawie głos zabrał już właściciel sieci – Jeronimo Martins. Skąd się wziął niepożądany gość w oliwkach?

Zdjęcia robaka, pełzającego po oliwce świeżo wyjętej ze słoika, udostępnione zostały na facebookowym profilu Spotted:Olsztyn. Jeden z klientów Biedronki nadesłał anonimowo zdjęcia wraz z opisem.

„Oliwki kupione w Biedronce przy ul. Bartąskiej a w środku niespodzianka… Nie polecam. Całe szczęście robak znaleziony przy pierwszej oliwce. Jedzenie z Biedronki lepsze niż Kinder Niespodzianka, nie wiadomo na co trafisz – czytamy na stronie Spotted: Olsztyn”.

Gepostet von Spotted: Olsztyn am Mittwoch, 30. Januar 2019

Fakt poprosił o komentarz w tej sprawie Jeronimo Martins:

„W tej sprawie niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia od klienta do Biura Obsługi Klienta, skontaktowaliśmy się z producentem oliwek w celu dokładnego zweryfikowania tego przypadku oraz przeanalizowania wszystkich etapów kontroli surowca. Jakość oferowanych produktów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego do zgłoszeń reklamacyjnych podchodzimy z najwyższą uwagą i weryfikujemy każdy etap produkcji i dystrybucji.

Obowiązek kontroli bezpieczeństwa i jakości surowców spoczywa przede wszystkim na…

>>>CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ<<<