Makabra! Nie przebierali dziecka wiele dni. Niemowlę konało w męczarniach

To, co spotkało 4-miesięcznego Sterlinga Daniela Koehna łamie serce. Chłopczyk zmarł z powodu pieluszkowego zapalenia skóry. Śledczy ustalili, że niemowlę nie było myte, ani nawet przebierane przez blisko dwa tygodnie. Jego rodzice – Cheyanne Renae Harris i Zachary Paul Koehn stanęli przed sądem, który uznał ich za winnych śmierci dziecka.

Sterling Daniel Koehn zmarł 30 sierpnia 2017 roku. Chłopczyk miał zaledwie 4 miesiące. Martwe niemowlę odnaleziono w bujaku, w mieszkaniu w Alta Vista w amerykańskim stanie Iowa. Lekarz stwierdził, że dziecko nie było myte ani przebierane przez dziewięć do nawet 14 dni. Rodzice nie podnosili go też z kołyski. – Zmarł z powodu pieluszkowego zapalenia skóry – powiedział Coleman McAllister, zastępca prokuratora generalnego stanu Iowa.

Szczegóły śmierci maluszka, które ujawniono przed sądem, porażają. Na ciele i ubraniu niemowlęcia były larwy. U 4-miesięcznego Sterlinga Daniela Koehna doszło do zakażenia bakterią E.coli. Chłopczyk był też niedożywiony i odwodniony.

Policja zatrzymała rodziców dziecka – Cheyanne Renae Harris i Zachary’ego Paula Koehna. Mężczyzna stanął przed sądem w listopadzie ubiegłego roku. 37 minut – tyle zajęło przysięgłym ustalenie wyroku. Uznali oni oskarżonego…

>>>CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ ZDJĘCIA<<<