Agresywny obcokrajowiec zaatakował Polaków: „Wy faszyści!” Takiej odpowiedzi się nie spodziewał [WIDEO]

Niestety z chamstwem musimy się spotykać na co dzień, lecz czy niektórzy po prostu będąc u kogoś gościnnie nie powinni wyjątkowo mocniej trzymać swój brak wychowania i kultury? Jakby to wyglądało gdyby gość przyszedł do gospodarza i powiedział mu wprost, że nim gardzi?.

Do tego typu sytuacji możemy zaliczyć nagranie umieszczone przez mieszkańca Warszawy – Pana Tomasza, na którym mężczyzna grzecznie zwraca uwagę obcokrajowcowi, który słuchał za głośno muzyki. Ten odpowiedział mu w najbardziej chamski sposób.

Tak pan Tomasz opisuje całe zdarzenie: Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne.

Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać… Nie chciałem.

Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem.

A chamstwo jakim jest głośne słuchanie muzyki w miejscach publicznych, czy rzucanie pod siebie niedopałków tępię niezależnie od koloru skóry i poprawności politycznej. – opisuje mężczyzna.