Co?! Doda najpierw pluje na TVN a teraz… To zdjęcie zszokowało i wkurzyło tysiące internautów! „Bez honoru!” [FOTO]

Cuda, cuda ogłaszają! Doda po raz pierwszy od wielu lat pojawiła się na imprezie współorganizowanej przez TVN! I od razu skradła całe show!

Konflikt Dody ze stacją zaczął się w 2014 roku. Właśnie wtedy wokalistka dostała „bana” po tym, jak jedna z największych gwiazd TVN-u, Agnieszka Woźniak-Starak (wówczas Szulim) oskarżyła ją o pobicie. Lecz spięcia między Rabczewską a stacją Miszczaka pojawiły się już wcześniej.

Od kilku lat na próżno było szukać Dody na imprezach TVN-u. Aż do teraz! Piosenkarka pojawiła się na „Bestsellerach Empiku” i skradła całe show! Założyła czerwoną suknię z długim trenem i chętnie pozowała do zdjęć. Na salonach towarzyszył jej mąż, Emil Stępień.

Zaproszenie jej na to wydarzenie można rozpatrywać jako w kategoriach sporej niespodzianki. Jeszcze niedawno mało co zwiastowało zażegnanie konfliktu między Dodą a TVN-em.Nie bez znaczenia jest zapewne fakt, że po śmierci Pawła Adamowicza poruszona Doda zwołała inne gwiazdy sceny i wraz z nimi organizuje koncert pod hasłem „Artyści przeciw nienawiści”.

Takie postępowanie Dody spotkało się z dużą krytyką intreautów, którzy wcześniej byli pod wrażeniem jej walki ze stacją TVN.

„Bez honoru!” – napisał jeden z internautów

„Jak widać kasa nie śmierdzi i jest ważniejsza niż godność” – napisał ktoś inny

A wy? Co na to?

Doda /Andras Szilagyi /MWMedia