Syn Martyniuka nagrał film z porodówki i wywołał AWANTURĘ! Jego bezczelność sięgnęła zenitu [FOTO]

Zenon Martyniuk  i jego żona Danuta mają co świętować! Właśnie zostali dziadkami. Ich syn Daniel i synowa Ewelina powitali na świecie córeczkę. Dziewczynka otrzymała imię Noemi. Syn „króla disco polo” podzielił się zdjęciem i filmikami.

Wokół syna Zenka Martyniuka ostatnio sporo się dzieje. Pod koniec grudnia miało dojść pomiędzy nim a ciężarną żoną do awantury. Interweniowała policja, która przy okazji znalazła u Daniela marihuanę.

Po aferze syn „króla disco polo” wyjechał z Podlasia, a w sieci zamieszczał kontrowersyjne wpisy. Nierzadko ostro krytykował w nich Ewelinę. Sugerował nawet, że tak naprawdę zależy jej na sławie i pieniądzach, a nie na miłości.

Daniel nie oszczędzał również rodziców dziewczyny. Twierdzi, że usłyszał od nich wiele cierpkich słów, i to nawet podczas własnego wesela.

I gdy wydawało się, że jego małżeństwo z Ewelinę trudno będzie uratować, nastąpił zwrot akcji. Syn Martyniuka opublikował na InstaStory zdjęcie z żoną i… córeczką! Okazuje się, że 12 lutego Daniel został ojcem. Dziecko otrzymało imię Noemi.

„Jesteśmy już razem. Ja częściowo przepraszam Ewelinę. A wy nie macie pojęcia tak naprawdę, jaka jest prawda. Ewelina mi pewnych rzeczy nie wytłumaczyła. Ale was to nawet nie powinno interesować. Pewnie około 20 milionów ludzi w Polsce jara zielsko” – mówił ze szpitalnego łóżka żony.

Przy okazji zażartował, że właśnie znajdują się w Arizonie. To oczywiście nawiązanie do ostatnich doniesień prasowych, jakoby szykował się do kosztownego odwyku w USA.

Po wyjściu ze szpitala Daniel nagrał jeszcze filmik z samochodu. Zdradził, że doszło do kłótni…

„Cześć, właśnie jadę do hotelu po odwiedzinach Eweliny. Oczywiście nie zamierzam jechać do jej rodziców, w szczególności do jej mamy. Natomiast z Eweliną zgodni byliśmy co do umieszczenia filmu i zdjęcia. Mojej mamie także wszystko pasowało, wszystkim wszystko pasuje, ale jest jedna osoba – pani Bogusia. Jak zwykle wszystko nie pasuje, jak zwykle doprowadziła do kłótni. Może ktoś jej coś przetłumaczy w końcu?” – stwierdził.

Powinien był sobie to darować?

Daniel z żoną i córką /Instagram /

Daniel i Ewelina zostali rodzicami /Instagram /

Daniel z żoną i córką /Instagram /