Gessler apeluje do Polaków! „Nie kupujcie tego w sklepach”

Magdy Gessler nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej nazwisko dla wielu kojarzy się z dobrą uczciwą, polską kuchnią. Jak głosi czołówka jej programu ” jest niekwestionowanym autorytetem w naszym kraju”. Jako stojąca na straży dobrych produktów postanowiła wystosować do Polaków apel. 

Magda Gessler wielokrotnie pokazała, że kuchnia zaczyna się od produktu – dobrego, naturalnego, wysokiej jakości. W swoim słynnym już programie „Kuchenne Rewolucje” przekazuje swoją filozofię właścicielom lokali, którzy z różnych powodów doprowadzają do upadku swoje restauracje.

Gwiazda TVN udzieliła ostatnio wywiadu dla „Faktu”. W rozmowie wskazała, że Polacy popełniają kategoryczny błąd podczas robienia standardowych zakupów.

Przez właśnie ten konkrety błąd, według restauratorki większość potraw, a przede wszystkim zup i sosów ma marną jakość i nijaki smak.

Sprawa wydaje się być bardzo prosta i być może dla wielu oczywista, jednak jak pokazuje praktyka, Polacy idą na łatwiznę, podczas gdy pokazany sposób przez Magdę Gessler wcale nie wymaga od nas – gotujących – ekwilibrystyki zakupowej.

O co chodzi?

Okazuje się, że Magda Gessler ma na myśli kupowanie tak prozaiczniej rzeczy jak…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<