Polacy zachwyceni, a opozycja wściekła! Nowa ustawa PiS już w kwietniu

W pierwszej kolejności będziemy realizować plan odbudowy infrastruktury – zapowiedział Mateusz Morawiecki podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości. „To są te tradycyjne „PKS’y”, ale mówimy oczywiście też o transporcie prywatnym” – dodał premier w programie Goś Wiadomości.

Odbyła się w Warszawie konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Zapowiedziano wprowadzenie 500+ od pierwszego dziecka, brak podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia, „trzynastka” dla emerytów, przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych, obniżenie kosztów pracy. To „nowa piątka PiS”.

Nowa „piątka” PiS: 500 plus od pierwszego dziecka, „13-tka” dla emerytów, brak PIT dla młodych

Premiera zapytano o zapowiedzi przedstawione na konwencji.

Wszyscy byli żywo zainteresowani tym, kiedy Prawo i Sprawiedliwość zacznie realizować swoje obietnice, bowiem wielokrotnie już zdarzało się tak, że „obietnice” planowane – zresztą celowo- były na okres po wyborczy. Zazwyczaj oznaczało to jedną niepisaną zasadę, która głosi: „Wszystko spełnimy, ale…. musimy najpierw wygrać wybory.

Jak się okazuje – nie tym razem! PiS nie zwanie tempa. Premier zdradził, która ustawa zostanie wprowadzona jako pierwsza! Zapowiedział, że stanie się to już w kwietniu:

– W pierwszej kolejności mamy już przygotowaną ustawę dotyczącą…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<