Dosypali Nikoli czegoś do drinka. Potem nagrali ten film. 17-latka nie zniosła upokorzenia

– Miła, piękna, zdolna. U nas na wsi to niejeden się w niej podkochiwał. Ale gdy zaczęła się uczyć w modnym liceum w Olsztynie, wpadła w kompleksy. Chciała dorównać bogatym kolegom z miasta, a oni z niej drwili – opowiada nam znajomy Nikoli D. (†17 l.), który uczył się z nią w gimnazjum. Nastolatka nie wytrzymała drwin i poniżania.

Nikola, naturalna blondynka z nieprzeciętnym intelektem, spokojna, ułożona. Tak mówią o niej znajomi z rodzinnej wsi między Olsztynem a Dobrym Miastem (woj. warmińsko-mazurskie).

– Miała kochającą rodzinę, wspierające ją siostry, wydawała się pewna siebie – wspomina kolega z gimnazjum w Dywitach.

Nastolatka zmieniła się po tym, jak zaczęła naukę w liceum w Olsztynie. Bogaci koledzy dawali jej na każdym kroku do zrozumienia, że jest ze wsi. Nikola faktycznie nie pochodziła z bogatego domu. Nie miała drogich ciuchów kupowanych w modnych sklepach. Jej rodziców nie stać było na to, by kupić córce najnowszego smartfona.

Nie bywała też na hucznych imprezach w olsztyńskich apartamentowcach, pod które podjeżdżali licealiści drogimi samochodami rodziców.

Nikola chciała dorównać rówieśnikom. Jak nieoficjalnie mówią nam śledczy, 17-latka uprosiła mamę, aby ta pozwoliła jej pójść na imprezę urodzinową do koleżanki z klasy.

Kilkudziesięciu młodych ludzi zebrało się w jednej z willi na olsztyńskich Likusach. Alkohol, głośna muzyka, tańce. Wiadomo, że Nikola nagle straciła świadomość.

Śledczy nie wykluczają, że ktoś wrzucił jej do drinka silny narkotyk, który miał spowodować u niej utratę świadomości. Dziewczyna obudziła się na drugi dzień w innym mieszkaniu. Okazało się, że ktoś wrzucił do internetu kompromitujący ją film. Mówi się, że dziewczyna jest na nim naga. Zawstydzona Nikola wróciła do domu.

Jeszcze tego samego dnia jej siostra znalazła ją …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<