To was wkurzy… Komorowscy budują sobie PAŁAC! Zdjęcia szokują [FOTO]

U Bronisława i Anny Komorowskich wielkie zmiany. Tacy to pożyją…

Po wyprowadzce z Pałacu Prezydenckiego Bronisław Komorowski wraz z małżonką musieli wprowadzić się do cudzego mieszkania, gdyż swoje wynajęli długoterminowo, licząc zapewne na drugą kadencję i kolejne pięć lat w pałacu.

Potem pojawiły się informacje, że kupili kolejny luksusowy apartament z widokiem na Wisłę.

Czyżby jednak nie planowali osiadać tam na stałe? Okazuje się bowiem, że zabrali się także za remont słynnej daczy w Budzie Ruskiej.

„Super Express” zamieścił zdjęcia z placu budowy. Po drewnianym domku nie ma już śladu. Na jego miejscu powstaje prawdziwy piętrowy dwór!

„Na daczy Bronisława Komorowskiego w Budzie Ruskiej praca wre: stary budynek został zburzony, a na jego miejscu stanął reprezentacyjny pałac! – Prezydent stara się zrobić dom na imieniny żony Anny, 26 lipca” – zdradza informator tabloidu.

Dziennikarze brukowca nie byliby sobą, gdyby nie zaczęli się martwić o finanse Komorowskiego. Oficjalnie Komorowski dostaje 9 tysięcy złotych emerytury, a jego żona nie pracuje.

„Czy skromna emerytura w wysokości ponad 9 tys. zł miesięcznie wystarczy, żeby wybudować luksusową rezydencję? Nie ma wyjścia, bo wiadomo już, że Bronisław Komorowski nie wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego, gdzie jako europoseł mógłby zarabiać nawet ponad 30 tys. zł” – czytamy.

ZOBACZ ZDJĘCIA: