Kompromitacja! Justyna Żyła upokorzona w „Tańcu z Gwiazdami”! Nie mieli dla niej litości [WIDEO]

„Tęskniliście? Ja tęskniłam! Czarna Mamba wróciła!” – przywitała się z widzami Iwona Pavlović, rozpoczynając tym samym 9. sezon programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W pierwszym odcinku najlepiej poradziła sobie niewidoma biegaczka Joanna Mazur i jej partner Jan Kliment.

Również za Justyną Żyłą pierwszy występ w „Tańcu z gwiazdami”. Niestety, chyba nie tak go sobie wymarzyła. Tragicznie poszło jej na parkiecie i usłyszała miażdżące opinie…

Justyna zaczęła od przedstawienia się. „Możecie mnie kojarzyć jako byłą żonę skoczka narciarskiego” – stwierdziła, a później wspomniała jeszcze o tym, że prowadzi program o „praniu brudów” i że ma swój kanał kulinarny.

Następnie mogliśmy oglądać jej występ na parkiecie. I tu niestety było bardzo źle. Justyna nie nadążała za Tomkiem Barańskim, myliła kroki i ogólnie nie prezentowała się najlepiej pod względem tanecznym. Jej partner robił wszystko, by zamaskować błędy podopiecznej, ale na niewiele się to zdało.

Potem było tylko gorzej. Iwona Pavlović zmasakrowała Justynę. „Cofam słowa o wysokim poziomie tej edycji. Chciałabym być taką małpą, która nic nie widzi i nic nie słyszy. Tańczyłaś jak przedszkolak, ale taniec to chyba za duże słowo. Masakra. Pozostaje ci chyba tylko walka o SMS-y” – zwróciła się do Żyły.

Nie brakło również nawiązań do tego, z czego Justyna jest znana przede wszystkim, czyli z tego, że jest już byłą żoną Piotra Żyły. Andrzej Grabowski ułożył nawet krótki wierszyk z sugestią na ten temat. „Justyna Żyła – uważaj, żebyś ….

>>>CZYTAJ DALEJ<<<