Potwierdzone: Wojewódzki zmienia zawód! Porzuci TVN? Ujawnił co zamierza

Czyżby dziennikarz poza aktorstwem i tym, co robi na co dzień, chciał posmakować czegoś innego? Okazuje się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Co tym razem wymyślił Wojewódzki?

Elektrownia Powiśle. To z tym miejscem Kuba Wojewódzki postanowił związać się na dłużej. Jako „niewinny czarodziej”chce tchnąc nowego ducha w industrialne mury. Razem ze swoim przyjacielem w tym miejscu planują otworzyć restaurację.

Biznesowy duet: Kuba Wojewódzki i Józef Krawczyk już wkrótce otworzą swoją pierwszą restaurację, która z pewnością stanie się ulubionym miejscem spotkań warszawiaków i turystów odwiedzających stolicę. „Niewinni Czarodzieje 2.0” to połączenie niezwykłego smaku, pasji do muzyki i niebanalnej rozrywki.

Założycieli restauracji połączyła pasja oraz wieloletnie doświadczenie, które zaowocowały pierwszym wspólnym projektem w sercu warszawskiego Powiśla. „Niewinni Czarodzieje 2.0” to miejsce jakiego na mapie Warszawy jeszcze nie było. Wyjątkowy koncept, który powstanie w Elektrowni Powiśle, uzupełni warszawską mapę kulinarno-rozrywkową. Koncerty, stand-upy i wydarzenia kulturalne na najwyższym poziomie.

Jak to dla was brzmi? Odwiedzicie lokal?