TVN upokorzony przez słynnego YouTubera! Jego film podbija internet [WIDEO]

W niedawnym odcinku programu „UWAGA” TVN zaprezentowano materiał, w którym zwracano uwagę na negatywne zachowania w Internecie. Wskazywano przykłady patologicznych zachowań internautów.

Takie materiały są bardzo popularne wśród polskich nastolatków. Stacja prezentując materiał wyrażała wysokie zaniepokojenie faktem, że takie materiały są szeroko dostępne dla każdego polskiego nastolatka, a także dla nawet małych dzieci. Stacja uderzyła w wielu YouTuberów, którzy w zasadzie z zjawiskiem „pato-streamu” za wiele wspólnego nie mają.

Na krytykę ze strony TVN-u odpowiedział Lord Kruszwil – popularny YouTuber, który w materiale stacji TVN został przedstawiony jako pato-streamer. Mężczyzna przygotował parodię programu stacji TVN, w której bardzo celnie wytyka obłudę TVN. W opublikowanym poniżej wideo widzimy go wcielającego się w rolę prowadzącego program.

YouTuber zwraca celnie uwagę, że stacja przy pomocy takich programów jak „Szkoła”, „19+”, „Ukryta prawda” demoralizuje dzieci i promuje patologiczne zachowania wśród młodzieży