Pociął go butelką podczas streamu na żywo! „Wszędzie była krew” [MEDIA]

Policjanci z Łodzi zatrzymali 27-letniego patostreamera o pseudonimie „Proboszcz”, który skatował na oczach internautów swojego kolegę. Ofiara to youtuber znany pod pseudonimem „Małysz”. 27-latek bił go w swoim mieszkaniu butelką i jednocześnie prowadził transmisję internetową. Patostreamerowi grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Do pobicia youtubera doszło 6 marca 2019 roku. Policjanci otrzymali zgłoszenie od internautów, którzy oglądali transmisję na żywo.

– Policjanci odebrali kilka telefonów dotyczących transmisji internetowej, podczas której jeden z mężczyzn miał okładać drugiego butelką po całym ciele. Zgłaszający informowali, że bity mężczyzna krwawi i grozi mu realne niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia – informuje kom. Marcin Fiedukowicz z łódzkiej policji.

Po około 7 minutach mundurowi wytypowali autora nagrania i znaleźli się pod drzwiami jego mieszkania.

– Próby wejścia do środka zakończyły się niepowodzeniem, ponieważ nikt nie otwierał drzwi. Jednocześnie z wnętrza pomieszczenia nie dochodziły odgłosy, który mogłyby świadczyć o mającej mieć miejsce awanturze. W związku z tym policjanci starali się uzyskać informacje od sąsiadów – wyjaśnia rzecznik policji.

Z relacji jednego z sąsiadów wynikało, że w jednym z mieszkań faktycznie doszło do pobicia. Sprawcą miał być 27-letni patostreamer o pseudonimie „Proboszcz”. Pobicie kolegi transmitował na żywo w internecie.

– Policjanci zabezpieczyli nagranie umieszczone w sieci i ustalili dane pokrzywdzonego, który jeszcze przed przyjazdem policjantów trafił do szpitala. Niestety, jak wynika z dotychczasowych ustaleń, niezwłocznie po opatrzeniu wyjechał najprawdopodobniej do innego miasta – dodaje kom. Marcin Fiedukowicz.

27-latek został zatrzymany. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

>>>ZOBACZ<<<