Pudzianowskiemu puściły nerwy! Dosadnie powiedział co sądzi o LGBT. Lewica zdębiała

Mariusz Pudzianowski to bez wątpienia jedna z ikon polskiego sportu. Popularny Pudzian zaczynał swoją światową karierę od uczestnictwa w zawodach Strongman, gdzie odnosił najwyższej rangi sukcesy.

Po wyśmienitej karierze w strongmenacie zdecydował zmienić branże. Od 2006 roku jest czynnym zawodnikiem MMA, który występuje w polskiej i największej w Europie organizacji KSW.

Znamy go już z mocnych i dosadnych wypowiedzi na tematy chociażby imigrantów. Widać że sportowiec nie ma żadnych oporów przed tym, aby wprost wyrażać to co naprawdę myśli. Tym razem „zahaczył” o kwestię, która w ostatnim czasie dość mocno przenika do społecznej dyskusji.

Zwolennicy i propagatorzy LGBT tych słów mu nie wybaczą…

Pudzian wystąpił w programie telewizji internetowej lookr.tv, w którym odpowiadał na pytania zadawane przez widzów. Dowiedzieliśmy się m.in., że nie jest już samotny, a doniesienia o tym, jakoby miał problemy ze znalezieniem sobie partnerki, są wyłącznie wymysłem mediów.

“Żadnej. Ja mam co rozbierać i wystarczy mi. Gwiazdę mam w domu” – odparł na pytanie, którą z polskich gwiazd chciałby rozebrać.

Najbardziej jednak zaskoczyła odważna odpowiedź Mariusza na pytanie, jak zareagowałby na propozycję seksualną od… mężczyzny:

“Nie jestem tolerancyjny co do niektórych panów, niech ode mnie…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<