Będzie zadyma! Właśnie przyjęto uchwałę zakazującą ideologii LGBT!

Kwestia dotycząca aktualnych działań władz Warszawy wzbudza liczne kontrowersje nie tylko w stolicy, lecz i w całym kraju. Spora część mieszkańców Warszawy coraz bardziej odwraca się od Rafała Trzaskowskiego i Pawła Rabieja, którzy w ich ocenie zajęli się zabawą w ideologię zamiast na wykonywaniu praktycznych obietnic wyborczych.

Niestety politycy, jak i sama Platforma Obywatelska prócz zabawy w ideologię nie są w stanie zaoferować Polakom nic nadzwyczajnego. Jedynym efektem usilnej promocji środowisk LGBT w Warszawie jest gorąca dyskusja w tej materii, która wybuchła w polskim społeczeństwie.

Już teraz kilka miast, gdzie rządzą kandydaci PO zapowiedziało wprowadzenie podobnych rozwiązań do tych, które aktualnie są w Warszawie. Jednak w tej sytuacji powstaje również opozycja. Całkowite oderwane od ideologii LGBT zapowiedziały władze Lublina, a o krok dalej poszli rządzący w pobliskim Świdniku.

Pierwsza uchwała  „delegalizująca” propagowanie ideologii LGBT powstała właśnie w Świdniku  na Lubelszczyźnie. Radni powiatu przegłosowali deklarację „Powiat Świdnicki wolny od ideologii LGBT”. Ta bardzo odważna deklaracja już teraz wzbudza kontrowersje w lewicowych środowiskach.

Za głosowało 15 radnych, 1 wstrzymał się (PO), 2 było przeciw (Świdnik Wspólna Sprawa)” – poinformował na Twitterze Radosław Brzózka, radny i członek Zarządu Powiatu Świdnik. Również mieszkańcy w znacznej większości z optymizmem przyjęli wieść o wynikach głosowania.

Całą sprawę dla mediów postanowił skomentować Andrzej Mańka – przewodniczący rady powiatu.

Uchwała jest inicjatywą…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<