Zaczęło się! Polska Polonia wyszła dziś na ulicę USA! Mówią stanowcze dość! [FOTO]

31 marca organizacje polonijne z całego USA zorganizują protesty przeciwko tzw. ustawie 447. Jest to ustawa bardzo szkodliwa dla polskiego interesu, która niestety jest przemilczana.

– W dniu 31 marca 2019 roku w USA odbędą się protesty środowisk polonijnych skierowane przeciwko prawu 115-171 (Act S.447), a także przeciwko kompromitującym zaniechaniom Polskiego Rządu i Sejmu w tym zakresie – czytamy na stronie isakowicz.pl.

Organizatorzy to Komitet Ochrony Pomnika Katyńskiego i Obiektów Historycznych (New Jersey), Polish American Strategic Initiative, Narodowe Siły Zbrojne Nowe Pokolenie (Chicago, Illinois), Polish Heritage Council of North America, Inc. (New York) oraz Polish American Congress of Southern California (California).

Polska Polonia chce dodatkowo protestować przeciw słowom polityków Izraela i USA, którzy coraz częściej używają skandalicznych określeń w stosunku do naszego kraju.

– Tymczasem, polskie władze wydają się lekceważyć fakt istnienia prawa 115-171 (Act S.447) i zamilczają jego znaczenie, przekonując opinię publiczną, że nie będzie ono miało żadnych praktycznych konsekwencji dla Polski i Polaków. Stojąc wobec tego monumentalnego wyzwania, apelujemy do patriotycznych środowisk polskich i polonijnych w Stanach Zjednoczonych i na świecie do podjęcia z nami akcji protestacyjnej w tym zakresie, a media do rzetelnego przekazu informacji – podkreślili organizatorzy.

Przed tym wszystkim wielokrotnie ostrzegał Stanisław Michalkiewicz.

– W Nowym Jorku spotykamy się w niedzielę 31 marca pod …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<