Zatrzymali samochód, kierowca płakał. Spojrzeli na tył

Policjanci uratowali dziecko. Funkcjonariusze z Pleszewa (woj. wielkopolskie) zatrzymali do kontroli jadący za szybko samochód. Kierowca był zrozpaczony, z jego oczu ciekły łzy. To co za chwilę państwo przeczytają daje wiarę w ludzką bezinteresowność oraz daje powody d dumy z naszej polskiej policji. Oby więcej takich ludzi w służbie obywatelowi!

Ta historia nie jest kolejną wymyśloną na potrzeby internetowych wzruszeń, ale wydarzyła się naprawdę. Tym którzy nieustannie krytykują działania funkcjonariuszy policji szczególnie przyda się zapoznanie z tą historią, bowiem jest godna podziwu. Takie sytuacje jak ta trzeba powtarzać i uczulać innych, którzy podobnie jak dwójka tych bohaterów mogą się kiedyś znaleźć w podobnej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: Wpadka TVN po meczu Polska Izrael! Tego się nie spodziewali (wideo)

Na tylnym siedzeniu funkcjonariusze zauważyli kobietę i trzymiesięczne dziecko, które przestało oddychać. Rodzice bali się, że życie ich malucha jest zagrożone, jednakże policjanci nie stracili zimnej krwi i przystąpili do akcji, która już na stałe zapisała się w historii polskiej policji.

Policjanci uratowali dziecko

Policjanci uratowali dziecko
Policjanci uratowali dziecko

Dwaj policjanci – młodszy aspirant Tomasz Gomułka i starszy sierżant Karol Balcerzak nieoznakowanym radiowozem patrolowali drogi w gminie Pleszew.

W okolicach miejscowości Nowa Wieś zauważyli samochód osobowy marki Ford Escort, który jechał bardzo szybko.

Zatrzymali kierowcę do kontroli.

Kiedy kierowca otworzył drzwi forda, policjanci zobaczyli, że mężczyzna płacze. Sytuacja wyglądała na bardzo poważną i trzeba było działać natychmiast.

Na tylnym siedzeniu była jego partnerka z małym dzieckiem.

Mężczyzna wytłumaczył, że w domu niemowlak przestał oddychać, dlatego…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

POLECAMY:

Rubik zapytała Wojewódzkiego o orientację. Powiedział prawdę

Potwór z Loch Ness odnaleziony! Jednak istnieje? (foto)

Magda Gessler i Anja Rubik złamały ciszę wyborczą? Gwiazdy TVN w ogniu krytyki

Ziemkiewiczowi puściły nerwy! Tak ostro jeszcze nie było. Marsz Równości w Gdańsku

Meta opis: Policjanci z Pleszewa uratowali dziecko. Funkcjonariusze z Pleszewa (woj. wielkopolskie) zatrzymali do kontroli jadący za szybko samochód