Zdrójkowski ujawnił szczegóły nowego sezonu Rodzinka.pl! Co na to producent?

Adam Zdrójkowski zdradza szczegół z nowego sezonu serialu Rodzinka.pl, który będzie można zobaczyć na antenie TVP. Aktor pokazał zdjęcie z planu, umieścił je na swoim profilu na portalu Instagram, widoczna na zdjęciu jest też Małgorzata Kożuchowska. Ciekawym jest czy na planie była również dziewczyna Adama, Wiktoria Gąsiewska?

Przed nami kolejny sezon przygód rodziny Boskich. Dlatego, też stacja telewizyjna TVP wyemituje niedługo następne odcinki lubianego przez szeroką publiczność serialu Rodzinka.pl. W obsadzie kolejny raz znaleźli się Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Adam Zdrójkowski, czy Wiktoria Gąsiewska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta

Adam Zdrójkowski postanowił podzielić się z fanami zdjęciem z planu zdjęciowego i umieścił je na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram. Chyba jednak zdradził nam tym samym mały szczegół z fabuły kolejnego sezonu.

Zdrójkowski zdradza fabułę serialu Rodzinka.pl!

Adam Zdrójkowski ukazuje nam trochę z nowego sezonu Rodzinka.pl (TVP) na Instagram. W obsadzie również m.in. Małgorzata Kożuchowska i Wiktoria Gąsiewska.
Adam Zdrójkowski ukazuje nam trochę z nowego sezonu Rodzinka.pl (TVP) na Instagram. W obsadzie również m.in. Małgorzata Kożuchowska i Wiktoria Gąsiewska.

Na zdjęciu widzimy rodzinę Boskich siedzącą wspólnie przy stole. W kadrze znajduje się jeszcze wspomniana już Kożuchowska oraz Mateusz Pawłowski, czyli najmłodsze dziecko Boskich.

CZYTAJ TEŻ: Musiał wywołał kolejny skandal! Teraz ostro się tłumaczy

Odgrywany przez Adama Zdrójkowskiego, Kuba ma nietęgą minę, chyba dojdzie do kłótni z ojcem. Co zresztą zasugerował sam aktor w podpisie pod zdjęciem.

„Chyba spinka z tatusiem… #rodzinkapl Czekacie?!”

Czy w nowym sezonie serialu emitowanego już od 2011 roku dojdzie do wojny pokoleń? Serial ma już 14 sezonów, ostatni jest właśnie emitowany. Wszyscy czekamy na 15 i tę historię ze zdjęcia, dopiero po emisji dowiemy się jak będzie naprawdę.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szokujące doniesienia zagranicznych mediów: Królowa Elżbieta umiera
Gąsiewska chciała dobrze. Wyszła makabra. „Testują to na zwierzętach!”
Skandal! Wojewódzki obraził publicznie swoich fanów. Zrobił to specjalnie?
Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu
Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli