Szokujące doniesienia zagranicznych mediów: Królowa Elżbieta umiera

Rodzina królewska jest ponownie na świeczniku całego świata. Według informacji podanych przez brytyjskie oraz amerykańskie media, Królowa Elżbieta II umiera.

Według Dziennikarzy “National Enquirer”, królowa brytyjska pomału odchodzi z tego świata. Powodem ma być ciężka choroba, która wykańcza Elżbietę II. Mieszkańcy Wysp są załamani i czekają na oficjalne informacje przedstawicieli dworu.

Czytaj też: Hit! Polak nie dał się stłamsić Niemcowi, który chciał go ustawiać. Uciszył go jednym gestem! [WIDEO]

Królowa Elżbieta umiera?

National Enquirer, to jeden z najbardziej popularnych w Ameryce i na wyspach tabloidów. Jego dziennikarze podali informacje o szokującej, śmiertelnej chorobie, na którą cierpi ponoć Elżbieta II.

Według dziennikarzy, którzy podjęli się śledztwa, królowa Elżbieta umiera na białaczkę. Jak donosi tabloid, reporterzy przyłapali monarchinię, gdy była przewożona do specjalistycznego szpitala.

– Pałacowi lekarze kazali w pospiechu przewieźć ją do King Edward VII’s Hospital, gdzie wykonano badania krwi i potwierdzono białaczkę – przekazały opinii publicznej media.

Królowa Elżbieta umiera. Taką własnie wadomośc przekazał brytyjski tabloid, który już został zacytowany przez część amerykańskich mediów
Królowa Elżbieta umiera. Taką własnie wiadomość przekazał brytyjski tabloid, który już został zacytowany przez część amerykańskich mediów

Brytyjczycy śledzą każdy ruch

Na wyspach wszystkie tematy wiążące się z rodziną królewską od zawsze wzbudzały potężną ciekawość, dlatego pewnie zawsze są numerem jeden w prasie. Przypomnijmy jak wielkie poruszenie wzbudziła wiadomość o kolejnych potomkach, następcach tronu, bądź każdy najmniejszy obyczajowy skandalik. Ta moda zaczęła wkradać się do Europy wychodząc poza granice wysp, gdzie naturalnie takie tematy wzbudzają zainteresowanie.

Pozostaje mieć nadzieję, że ze zdrowie Królowej Elżbiety jest pod stałą obserwacją najlepszych w Wielkiej Brytanii medyków.

Obywatele Wielkiej Brytanii ogromnie przeżyli śmierć księżnej Diany, która przypomnijmy zginęła tragicznie w wypadku samochodowym. Również naokoło małżeństwa księżnej powstało mnóstwo publikacji. Po śmierci księżnej zaczęły na jaw wchodzić coraz to nowe fakty. Wtedy na reputację rodziny królewskiej położył się cień, jednakże jak widać żaden skandal nie jest w stanie zniechęcić albo ująć sympatii poddanych do panującej rodziny.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 

Wojewódzki i Korwin. Król TVN upokorzony we własnym show
Skandal! Wojewódzki obraził publicznie swoich fanów. Zrobił to specjalnie?
Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli
Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem