Wpadka TVN po meczu Polska Izrael! Tego się nie spodziewali (wideo)

Wpadka TVN. Mecz Polska – Izrael to już historia. Polscy piłkarze zwyciężyli pewnie i aktualnie z 12 punktami po 4 meczach są liderami swojej grupy. Na korzyść Polaków przemawia także bilans bramek, dlatego że nasi piłkarze do tej pory strzelili 8 bramek przy żadnej straconej. Takimi statystykami nie może się aktualnie pochwalić żaden europejski zespół. Polacy pewnie zmierzają w kierunku zakwalifikowania do mistrzostw Europy 2020.

Wpadka reportera TVN po meczu Polska Izrael

Po meczu tradycją już są pytania reporterów skierowane do kibiców, jednakże życie pokazuje,  że często zamieniają się one w internetowe hity. Ich przekaz jest przeróżny, bowiem raz atakują dziennikarzy,  raz mówią zdawkowo o meczu, a raz stają się po prostu hitem Internetu. Tak było i w tym przypadku,  kiedy to dziennikarz TVN zadał pytanie małemu chłopcu.

Polecamy także: Wyciekła szokująca przeszłość Broniarza! Oto kim był w 1981 roku

Dziennikarz w pierwszej kolejności zapytał o komentarz do meczy po polsku. Niestety chłopiec nie zrozumiał z tego zupełnie nic.  Okazało się bowiem,  że na co dzień żyje i uczy się w Las Vegas. Wówczas reporter stacji postanowił zapytać młodzieńca po angielsku, jak ocenia mecz. Ten odpowiedział mu jednym polskim słowem „zajebiście”. Reakacja dziennikarza była bezcenna. Należy podkreślić,  iż TVN ma szczęście do tego typu wejść na żywo po meczach polskiej reprezentacji piłkarskiej.

Przeczytaj również: Dantejskie sceny w Paryżu! Sytuacja wymknęła się spod kontroli [WIDEO]

Wpadł TVN po meczu Polska Izrael. Młody chłopiec powiedział co myśli o meczu. Reportera stacji po prostu zatkało zwierzenie chłopca
Wpadł TVN po meczu Polska Izrael. Młody chłopiec powiedział co myśli o meczu. Reportera stacji po prostu zatkało zwierzenie chłopca

Dobra forma Polaków

Polska reprezentacja po 4 meczach eliminacyjnych do mistrzostw Europy jest aktualnie na pierwszym miejscu. Z tego powodu drużyna prowadzona przez Grzegorza Brzęczka ma 12 punktów,  8 bramek strzelonych i 0 straconych. Po mimo słabego półrocza ciągnącego się od nieudanych mistrzostw świata dziś gra polskich piłkarzy zaczyna napawać optymizmem.

źródło: twitter

POLECAMY:

Skandal! Wojewódzki obraził publicznie swoich fanów. Zrobił to specjalnie?
Gąsiewska chciała dobrze. Wyszła makabra. „Testują to na zwierzętach!”
Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli
Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem