Mazurek zadał Labnauer pytanie o dług Nowoczesnej. Polityk po prostu zatkało. To trzeba zobaczyć (wideo)

Mazurek Labnauer 

Katarzyna Labnauer to liderka ugrupowania Nowoczesna. Polityk  kilka dni temu gościła u Roberta Mazurka w radiu RMF FM. Tematem dyskusji były przede wszystkim kwestię związane z Nowoczesną i jej bieżącą sytuacją, która do najlepszych nie należy. Przypomnijmy — ugrupowanie Katarzyny Labnauer od dłuższego czasu wzmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Powodem tej sytuacji jest głównie odebranie subwencji wyborczych partii założonej przez Ryszarda Petru. Teraz przyszłość środowiska politycznego stoi pod wielkim znakiem zapytania. 

Mazurek vs. Labnauer: Nowoczesna dołączy do Platformy?

Przeczytaj również: W Polsce masowo są porywane dzieci z ulicy! Policja apeluje! Najgorzej jest na północy kraju

Aktualnie Nowoczesna ma się połączyć z Platformą Obywatelską. Zwolenniczką tego typu rozwiązania jest Katarzyna Labnauer, której Robert Mazurek zarzucił hipokryzję. Chodzi bowiem o wypowiedź przewodniczącej z 2016 roku, kiedy to zarzekała się, że Nowoczesnej nie jest i nie będzie nigdy po drodze z PO. Dziś posłanka i liderka byłej partii Ryszarda Petru podkreśla, że mimo różnic obie siły polityczne mogą się połączyć w jedno.

Robert Mazurek masakruje polityk Nowoczesnej. Labnauer zatkało. Wyszło na jaw ile wynosi dług byłego ugrupowania Ryszarda Petru. Mazurek Labnauer
Robert Mazurek masakruje polityk Nowoczesnej. Labnauer zatkało. Wyszło na jaw ile wynosi dług byłego ugrupowania Ryszarda Petru. Mazurek Labnauer

Dług Nowoczesnej: To już prawie 3 miliony złotych!

Zobacz także: Andrzej Duda pokazał miejsce w szeregu lewicowym mediom. Donald Trump był pod wrażeniem. To trzeba zobaczyć (wideo)

Drugim poruszonym tematem dyskusji była kwestia dotycząca długu Nowoczesnej. Tu również partia Katarzyny Labnauer ma bardzo poważne problemy. Posłanka bardzo nie chętnie chciała sprecyzować sumę, którą jest jej partia winna wierzycielom. Ostatecznie ustalono, iż suma na dzień wywiadu nie przekroczyła jeszcze 3 milionów złotych. Niestety nie wiadomo (zdaniem polityk), kto ten dług spłaci.

Lubnauer o połączeniu klubów PO i Nowoczesnej: Nie ma wchłaniania, jest porozumienie

Historia nowoczesnej to prawdziwa sinusoida. Jeszcze niedawno partia Katarzyny Labnauer była jednym realnym zagrożeniem dla partii Jarosława Kaczyńskiego. Dziś jej poparcie oscyluje na poziomie zaledwie 1%.

źródło: RMF.FM

Zobacz także: 

PILNE: Jest wyrok ws. katastrofy smoleńskiej! Wskazano winnych

Te 13 rodzin rządzi światem. Od nich zależy Twoje życie. PEŁNA lista nazwisk!

Polecamy również: 

Tak Donald Tusk sprzedał Polskę! Zrobią wszystko aby ta lista zniknęła z sieci

Robert Biedroń upokorzony! Dziennikarz zadał bardzo niewygodne pytanie