Papież Franciszek mówi do Polaków! To usłyszał cały świat

Papież Franciszek skierował bardzo emocjonalne słowa do polskich katolików. Głowa kościoła katolickiego odniósł się w ten sposób do kwestii dotyczącej obrony życia. Papież był pod wielkim wrażeniem tego, w jaki sposób Polacy podeszli do całego problemu. Przy tej okazji bardzo wyraźnie zaznaczył własne stanowisko w całej sprawie.  

Polecamy również: Dziennikarz pyta Posłankę PO: kto był pierwszym królem Polski – odpowiedz szokuje! To trzeba zobaczyć! [wideo]

W ubiegłym tygodniu na ulicach polskich miast odbyły się tak zwane „marsze dla życie”. Są to pochody organizowane przez środowiska katolickie. W ten sposób Polacy chcą wyrazić swój sprzeciw wobec braku poszanowania ludzkiego życia. Całą akcję ze wzruszeniem przyjął Papież Franciszek, który jest zdecydowanym obrońcom życia poczętego i nie zgadza się na zasady narzucane przez środowiska lewicowe.

Papież Franciszek chwali Polaków za ich postawę

– Wiem, że wielu z was i tysiące waszych rodaków uczestniczyło w niedzielę w Marszach dla Życia, niosąc przesłanie, że życie jest święte, ponieważ jest darem Boga – mówił podczas jednej z audiencji.

Papież Franciszek chwali nasz kraj! Polacy są zachwyceni. Głowa kościoła pochwalił wkład Polaków w obronę życia nienarodzonego.
Papież Franciszek chwali nasz kraj! Polacy są zachwyceni. Głowa kościoła pochwalił wkład Polaków w obronę życia nienarodzonego.

Polacy przeciw promocji polityki lewicy

Polecamy także: Sala sejmowa zamarła. Niezależny poseł ujawnił szokujące powiązania Schetyny i Tuska [WIDE

Środowiska skrajnie lewicowe walczą z prawicą i kościołem katolickim, które w tych kwestiach są mocno nieugięte. Polacy są jednym z tych narodów, który w największej mierze sprzeciwił się promocji oraz wprowadzania w życie pomysłów skrajnej lewicy. Mogliśmy być tego świadkami w ciągu tego miesiąca.

Niestety stanowisko Kościoła Katolickiego i jego wiernych mocno nie spodobało się LGBT, które wypowiedziało prawdziwą wojnę kościołowi. Mogliśmy być tego świadkami w ubiegły weekend podczas parady równości zorganizowanej pod samą Jasną Górą. Wcześniej osoby związane z tą skrajnie lewicową organizacją dopuściły się licznych aktów profanacji wizerunku Najświętszej Marii Panny Królowej Polski.

źródło: nczas.com

Polecamy również: 

PILNE: Jest wyrok ws. katastrofy smoleńskiej! Wskazano winnych

Te 13 rodzin rządzi światem. Od nich zależy Twoje życie. PEŁNA lista nazwisk!

Jarosław Bieniuk przerywa milczenie! Wstrząsający wywiad

Tak Donald Tusk sprzedał Polskę! Zrobią wszystko aby ta lista zniknęła z sieci