Szokujące wyznanie ws. śmierci Andrzeja Leppera! To wstrząs dla całej Polski!

Kiedy już powoli zaczynaliśmy dochodzić do prawdy na temat śmierci Andrzeja Leppera, pojawiły się niespodziewane nowe fakty. to wyznanie Izdebskiego na antenie Telewizji Republika wstrząsnęło Polską.

– Andrzej Lepper miał materiały, które mogły skompromitować Waldemara Pawlaka i Donalda Tuska. Do dnia dzisiejszego nie została ujawniona umowa z Gazpromem, którą podpisał Waldemar Pawlak – mówił dla Telewizji Republiki Sławomir Izdebski.

– O to jak zginał Andrzej Lepper, trzeba by zapytać osób, które to widziały. Chyba mało kto wierzy, że mógł sobie odebrać życie. Jego długi wykorzystano jako pretekst. To nie była śmierć samobójcza. Trzeba było czasu na analizę wielu sytuacji. Jest wiele rzeczy, które prokuratura musi wyjaśnić. Wstrzymano sekcję zwłok, nie wykonano jej natychmiastowo. Większość tych ”samobójstw” to najprawdopodobniej podanie ofiarom Pavulonu, który odbiera wszelkie możliwości ruchu. To okropna śmierć.

Wykrycie tej substancji w ciele jest możliwe tylko 24h po fakcie. Ludzie giną w każde dni, w weekendy też są dyżury prokuratorskie, kiedy chce się sprawdzić okoliczności śmierci, sekcję zwłok przeprowadza się …

<<<CZYTAJ DALEJ>>>