Wstrząsające nagranie sprzed kliniki aborcyjnej! Błagał o życie swego dziecka (Wideo)

Tego mężczyznę spotkała niewyobrażalna tragedia! Miejsce zdarzenia: klinika aborcyjna, ojciec błaga żeby nie zabijano jego dziecka, wszystko zostało nagrane i film zobaczyć można w serwisie YouTube, niestety nie został wysłuchany, aborcja została przeprowadzona.

Rozpaczliwe krzyki mężczyzny, który błagał o życie swojego dziecka dobiegły to wielu przechodniów. Kilku z nich podbiegło do niego chcąc mu pomóc, ale nie udało im się nic wskórać. Mogli tylko go pocieszać, gdy płakał z bezsilności.

CZYTAJ TEŻ: Z ostatniej chwili! Wiemy kim była kobieta, z którą płynął Piotr Starak!

Cała sytuacja miała miejsce w Stanach zjednoczonych. Ojciec dziecka błagał swoją partnerkę, żeby nie usuwała ich dziecka, ta pozostała jednak niewzruszona, a klinika aborcyjna, przed którą miało miejsce całe zajście przeprowadziła zabieg, wszystko nagrał i umieścił na YouTube jeden z przechodniów.

Klinika Aborcyjna w USA: Ojciec błaga o życie dziecka , wszystko znalazło się na Youtube

Aborcja: Klinika aborcyjna w USA, ojciec błaga o życie dla swojego dziecka, wszystko zostało pokazane na filmie w serwisie YouTube.
Aborcja: Klinika aborcyjna w USA, ojciec błaga o życie dla swojego dziecka, wszystko zostało pokazane na filmie w serwisie YouTube.

Mężczyzna zaczął płakać z bezsilności, także twierdząc przez łzy, że byłby dobrym ojcem i dałby radę zaopiekować się swoim dzieckiem. Niestety jego partnerka za nic miała jego argumenty i nie bacząc na jego protesty podjęła jednostronnie decyzję o usunięciu ciąży. Przechodnie, którzy widzieli całe zajście mogli tylko pocieszać zdruzgotanego człowieka, któremu odebrano możliwość zostania rodzicem.

„Posłuchaj, błagam, Abby, nie zabijaj naszego dziecka! Proszę!”. Krzyczał bez skutku mężczyzna.

„Nie powinno tak być. Byłbym dobry ojcem. Zaopiekowałbym się nią”. Twierdzi dalej niedoszły ojciec.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Antoni Macierewicz komentuje fuzje Kukiza z PSL. Były minister nie szczędził słów

Jest to na pewno sprawa do głębszej dyskusji. Kto powinien podejmować tak trudną decyzję? Czy ma do niej prawo tylko matka, gdyż to ona nosi dziecko w brzuchu? Każdy z pewnością ma swoje zdanie na ten temat, przydałaby się jednak debata z tym związana i rozwiązanie problemu, co pozwoliłoby uniknąć takich dramatów w przyszłości.

źródło: YouTube

POLECAMY:

Ks. Isakowicz Zaleski krytykuje Kukiza. Padły mocne slowa
Lewica domaga się zwolnienia policjanta! Powodem patriotyczny symbol
Jarosław Kaczyński dziękuje abp. Jędraszewskiemu. Lewica oburzona