W Smoleński byl zamach? Komorowski przyznał sie publicznie do spisku? (wideo)

Katastrofa prezydenckiego samolotu TU-154M, pozostawiła sporą zadre w stosunkach między Polakami. Z początku wielki przypływ solidarności w kraju, w stosunku do środowiska skupiającego się wokół Prawa i Sprawiedliwości po pewnym czasie przerodził się do jawnej nienawiści.

Dużą rolę w tym odegrały liberalne media oraz politycy rządzącej wówczas Platformy Obywatelskiej z Donaldem Tuskiem i Bronisławem Komorowskim na czele.

W świetle faktów, jakie otwarcie i z pełną odpowiedzialnością przedstawia dziennikarz śledczy -- Wojciech Sumliński, możemy założyć hipotezę, iż Lech Kaczyński razem ze swoimi najbliższymi współpracownikami, był dużą przeszkodą do realizacji planów Platformy Obywatelskiej, z powodu których Polacy do dziś nie pałają zbyt wielką sympatią do byłej ekipy rządzącej.

Dużo do myślenia może dać film, który zarejestrował wywiad z byłym prezydentem Polski -- Bronisławem Komorowskim, gdzie była głowa państwa przyznała się, że wszystko może się zmienić jeżeli Lech Kaczyński będzie gdzieś leciał. Materiał do odsłuchania i własnego samodzielnego zinterpretowania:

Niewygodny Kaczyński

Lech Kaczyński był bardzo niewygodnym politykiem dla ekipy Donalda Tuska. Ciągłe veta prezydenta doprowadzały do spowolnienia wprowadzania w życie ustaw rządu Platformy, co mogło być frustrujące dla całego środowiska skupiającego się wokół PO. Nie ulega dziś wątpliwości, że po śmierci prezednta Lecha Kaczyńskiego, Tusk i współka zyskali pełnię swobody w zarządzaniu państwem aż do 2015 roku.

W ostatnim czasie w internecie pojawiło się inne nagranie, które bezpośrednio uderzyło w Lecha Wałęsy, który do dziś się zarzeka, że z Służbami Bezpieczeństwa nie współpracował. Nie jedna już osoba, zarzuca byłej głowie państwa problemy natury psychicznej.”

 

Czy Prezydent Komorowski wiedział coś o Smoleńsku ?