Grzegorz Braun niszczy merytorycznie Mieszkowskiego. To trzeba zobaczyć! (wideo)

Grzegorz Braun to jeden z kandydatów do europarlamentu z list Konfederacji. Były kandydat na prezydenta zawodowa jest reżyserem filmów dokumentalnych, które cieszą się sporą popularnością i zbierają wysokie oceny.

Braun słynie ze swoich wyrazistych poglądów stricte prawicowych. Jest zdecydowanym przeciwnikiem socjalizmu i walczy otwarcie z praktykami odbierającymi społeczeństwu wolność.

Jakiś czas temu Grzegorz Braun był gościem TVP, gdzie rozmawiał na tematy związane z kulturą oraz jej finansowania przez podatników. Jednym z jego rozmówców był Krzysztof Mieszkowski z Nowoczesnej, który jako dyrektor teatru w Wrocławiu wręcz garściami pobierał pieniądze z budżetu na utrzymanie teatru i sztuk, które nie wszystkim Polakom mogłyby przypaść do gustu.

Braun w zdecydowany sposób powiedział posłowi Nowoczesnej, że w przeciwieństwie do niego, jego filmy są finansowane ze środków przekazanych w sposób dobrowolny. Nikt pod przymusem nie musi w jego przypadku wspierać jego działalności i dział. Oto fragment programu:

Aktualnie Konfederacja zyskuje w sondażach wyborczych. Taka sytuacja na pewno nie sprzyja ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego, za którego plecami znajduję się Platforma Obywatelska razem ze swoim koalicjantami.

źródło: Youtube.com

Grzegorz Braun totalnie gasi Mieszkowskiego z Nowoczesnej i pseudo SZTUKĘ w Teatrach!