Rośnie liczba ofiar koronawirusa w Polsce. Najnowsze dane

Rośnie liczba ofiar koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane. Tylko dzisiaj potwierdzono 109 przypadków zakażenia. Do tej pory z powodu COVID-19 zmarło 36 osób.

Zobacz również: Miód i czosnek, czyli najlepszy, naturalny antybiotyk – poznaj przepis i właściwości

Za pośrednictwem resortu zdrowia poinformowany, że zmarły to 51-letni mężczyzna. przebywał w szpitalu w Tychach. Był mieszkańcem powiatu myszkowskiego. To już dziesiąta ofiara koronawirusa w województwie śląskim.

Rośnie liczba ofiar koronawirusa w Polsce

Pacjenta przewieziono do szpitala z bardzo wyraźnie widocznymi objawami zakażenia koronawirusem. Miał wysoką gorączkę oraz również duszności. Problemem były także kłopoty z krążeniem. Zdecydowano o początkowym leczeniu na oddziale kardiologii. Następnie przeniesiono mężczyznę na oddział intensywnej terapii.

Zobacz również: Doda ostro Polakach: „Mózgoz*eby!” Prowadzącego zatkało

Niestety mimo starań lekarzy, pacjent zmarł. Nie udało się również stwierdzić od kogo mężczyzna mógł się zarazić.

Koronawirus w Polsce: nowe dane

Ministesrtwo Zdrowia poinforowało dziś w sumie o 109 przypadkach. Ostatnie dotyczą 20 osób z woj. dolnośląskiego, 13 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 5 osób z woj. świętokrzyskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. opolskiego oraz 2 osób z woj. pomorskiego.

Źródło: Twitter, Ministerstwo Zdrowia

Rośnie liczba ofiar koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane. Tylko dzisiaj potwierdzono 109 przypadków zakażenia
Rośnie liczba ofiar koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane. Tylko dzisiaj potwierdzono 109 przypadków zakażenia

Polecamy także:

Nowe obostrzenia w Polsce! Ujawniamy szczegóły

Skandal! Owsiak kupił sprzęt medyczny, ale Polska go nie dostanie

Nie zamknęli szkół, ulice tętnią życiem. Będą drugie Włochy?

To może Cię również zainteresować:

Koniec z robieniem zapasów. Wprowadzono limity w sklepach

Kasia Kowalska przeżywa dramat. Znamy stan jej córki

Wiśniewski wyśmiał zalecenia PiS dotyczące koronawirusa