Wieniawa przyłapana z kolejnym facetem! Intymne chwile ze znanym aktorem. Nie szanuje się?

Julia Wieniawa i Maciej Musiał byli ostatnio widziani razem, wszyscy myśleli, że tworzą nowy związek, jednak teraz aktorka i jej inny kolega po fachy Maciej Musiałowski zostali przyłapani na randce. O co tu chodzi?

W ostatnim czasie młoda gwiazda takich seriali jak Rodzinka.pl, a także Zawsze Warto, oraz kina, zagrała główną rolę w pierwszym polskim slasherze pod tytułem W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt, Julia Wieniawa nie próżnuje. Najpierw była widziana w namiętnej sytuacji z kolegą z planu Rodzinki Maciejem Musiałem. Natomiast teraz paparazzi przyłapali ją na randce z innym znanym aktorem, Maciej Musiałowskim. O co tu chodzi?

Czytaj też: Koszmar uwielbianej przez Polaków aktorki. Nie żyje najbliższa jej osoba

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Julkę przyłapano wychodzącą późnym wieczorem z klubu. Przed lokalem czekał na nią Maciej Musiał, po uściskach i pocałunkach para udała się do mieszkania aktorki, gdzie pozostali do rana. Większość obserwatorów była przekonana, że to początek nowego najgorętszego związku w show-biznesie.

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski przyłapani na randce, co na to Musiał?!

Teraz ta wizja legła w gruzach, ponieważ Julia Wieniawa została przyłapana przez fotoreporterów na randce z innym znanym aktorem. Jej kolejnym wybranek także ma na imię Maciej, ale nazywa się Musiałowski.

Zobacz również: Tragiczne wieści! Nagła śmierć polityka wstrząsnęła Polską

Gwiazdor Hejtera podjechał po Julkę swoim kabrioletem i para odbyła wspólną romantyczną podróż. Następnie był spacer podczas którego młodzi celebryci cały czas się do siebie przytulali.

Wieniawa i Musiałowski są razem?

Na koniec udali się do mieszkania, gdzie już pozostali. Zdjęcia które możecie zobaczyć poniżej pokazują, że randka była raczej udana. Jak myślicie, który z aktorów będzie ostatecznym wybrankiem Julii Wieniawy?

>>>> ZDJĘCIA WIENIAWY I MUSIAŁOWSKIEGO <<<<

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Stockinger pożegnał się z rodziną. Dramatyczne wyznanie aktora. To okropne

Dantejskie sceny! Wojewódzki rzucił się na reportera i użył gazu

Szokujący post Leszka Millera. Polacy mu tego nie darują