Anna Mucha prawie zupełnie nago! Nie oderwiesz wzroku…

Zaczynała swoją karierę jako dziecko, teraz już w niczym nie przypomina tej słodkiej dziewczynki sprzed lat. Anna Mucha ostatnio mocno zszokowała fanów wrzucając swoje zdjęcie na Instagram będąc prawie zupełnie nago, nie omieszkała wspomnieć że kocha wakacje i za nimi mocno tęskni.

Kontrowersyjna i zadziorna. Anna Mucha to gwiazda o której nie łatwo zapomnieć. Jest „jakaś” i raczej od zawsze taka była. Potrafiła odnaleźć się w każdej sytuacji. Podobnie jak odnajduje się w nowej w dobie koronawirusa.

Jej życie jak wielu innych Polaków diametralnie się zmieniło, nie zmieniła się jednak nieodparta chęć wyjazdu an wakacje. Aktorka nie omieszkała tutaj przypomnieć swoim fanom o niewątpliwie urokliwych wdziękach swojego ciała. Anna Mucha wrzuciła na Instagram zdjęcie na którym jest prawie zupełnie nago.

Rozpaliła zmysły wielu mężczyzn, którzy zauważyli jednogłośnie, że sprytnie użyła cenzury. Anna Mucha opalona w samym dole od bikini, uśmiechnięta zasłania ręką piersi.

Wpis jest mocno nostalgiczny bowiem aktorka już bardzo chce wyjechać na wakacje. Jak wiadomo po ostatnich raportach w Polsce będzie można udać się na zasłużony wypoczynek, tak więc nasza gwiazda będzie mogła w końcu spełnić swoje jedno z wielu marzeń.

A wy? Wybieracie się gdzieś na zasłużony wypoczynek? Będzie to raczej zagranica czy polskie tereny? Swoje odpowiedzi i wrażenia piszcie w komentarzach.

Źródło: Instagram

Zobacz również:

Wstrząsające wieści o Martyniuku! Potwierdzono szokującą prawdę

Kowalska ma dość! Rozebrała się na znak protestu

Koszmar uwielbianej przez Polaków aktorki. Nie żyje najbliższa jej osoba

Wieniawa przyłapana z kolejnym facetem! Intymne chwile ze znanym aktorem. Nie szanuje się?

Wiśniewski nie wytrzymał i wpadł w szał! Wszystko zostało nagrane