Jaki nie miał litości dla Trzaskowskiego. Ten wpis bije rekordy w sieci

Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki w 2018 roku zmierzyli się w wyścigu o urząd prezydenta Warszawy. Wówczas to pojedynek o jeden z najbardziej rozpoznawalnych urzędów w Polsce wygrał Rafał Trzaskowski. Czy jego wybór na urząd głowy miasta był słuszny? Dla jednych być może tak, a dla drugich już nie, lecz należy dodać,  że tych pierwszych jest coraz mniej. Rafał Trzaskowski niestety w ostatnim czasie popełnia gafę za gafą. W ostatni weekend wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej uczestniczył w imprezie,  która za jego sprawą zakończyła się skandalem. W tej sytuacji kilka słów komentarza postanowił zawrzeć Patryk Jaki.

Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki: Europoseł o wydarzeniach w stolicy

Patryk Jaki odniósł się do ostatnich ekscesów prezydenta Warszawy  – Rafała Trzaskowskiego. Warto przypomnieć,  że w ostatnią sobotę Trzaskowski bawił się na imieninach wraz ze znajomymi. Impreza była łączona,  lecz to nie przeszkodziło włodarzowi stolicy w tym, aby spróbować wpłynąć na obsługę.

– To jest moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę trochę funku, na chwilę, bo tu wszyscy chcą Wam zrobić krzywdę – da się słyszeć na nagraniu wideo z Rafałem Trzaskowskim.

Do tych słów Rafała Trzaskowskiego odniósł się Patryk Jaki.

Syn Jacka Kurskiego jest załamany. Musi podjąć drastyczne kroki. To koszmar

„Ws. #Trzaskowski wszystko jest jasne. Cała Warszawa jest jego tylko nie Czajka. Czajka jest PiS-u. I wreszcie spełnił swoją obietnice. Warszawa ma „Nocnego Burmistrza”. Jak ktoś mu nie zmienia muzyki to zarządza „kontrole maseczek” – napisał także na Facebooku.

Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki w 2018 roku zmierzyli się w wyścigu o urząd prezydenta Warszawy. Wówczas to pojedynek  o urząd...
Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki w 2018 roku zmierzyli się w wyścigu o urząd prezydenta Warszawy. Wówczas to pojedynek o urząd…

Źródło: 4mens

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu