Była przerażona gdy znalazła zdjęcie swojego zmarłego ojca na… paczce papierosów! (FOTO)

Jodi Charles była w szoku gdy zobaczyła zdjęcie swojego zmarłego ojca na paczce papierosów. Doznała wstrząsu. Twierdzi, że to na 100 proc. jest jej tata.

Dawid Ross, ojciec kobiety zmarł w 2015 roku w wieku 66 lat. Jodi Charles jest przekonana, że zdjęcie zostało wykorzystane bezprawnie ponieważ, nikt z rodziny nie wyraził zgody na to aby wykorzystać tą fotografię do takich celów.

– Obcinałam włosy mojego taty przez 20 lat i dokładnie wiem jak biegnie linia jego włosów – zapewnia Jodi.

– Obcinałam również jego brwi, znam każdy najmniejszy szczegół jego twarzy. Mężczyzna przedstawiony na paczce to na pewno on – dodaje.

Kobieta poświęciła sporo czasu na opiekę nad swoim ojcem. Podkreśla, że teraz gdy zobaczyła to zdjęcie wszystkie negatywne wspomnienia powróciły. Zaznacza również, że jej ojciec nie zmarł na chorobę związaną z paleniem papierosów:

– Tym bardziej jest to obrzydliwe – komentuje.

Pomimo, że Komisja UE nie wypowiadała się początkowo na ten temat, w końcu jednak na skutek działań medialnych zabrała głos podkreślając, że jest im bardzo przykro z powodu bólu jaki odczuwa córka po stracie ojca, jednak po analizie wszystkich szczegółów i porównaniu zdjęcia ojca z tym, które znajduje się na paczce papierosów mogą z całą stanowczością stwierdzić, że to nie ten sam mężczyzna.

Jaka jest więc prawda?

Jodi pozostaje nieugięta. Jest pewna swego. Zagroziła wystąpieniem na drogę sądową.

Klinika w której leżał ojciec Jodi potwierdzają, że zdjęcia na oddziałach są wykonywane pacjentom, ale do celów medycznych i jak to ujęli „charytatywnych”. Czyżby pod tą tajemniczą nazwą kryło się rozwiązanie sprawy?

wSedno24.pl


UDOSTĘPNIEŃ