Petru zrobił sondę. Pyta o Smoleńsk. Takiej reakcji raczej nie przewidział!

Ryszard Petru postanowił przeprowadzić na Twitterze sondę. Okazało się, że nurtuje go kwestia organizacji miesięcznic smoleńskich. Petru zapytał więc internautów, czy są za ich zakończeniem. I się zaczęło…

To już kolejny raz, gdy Ryszard Petru szturmem podbija internet. Tym razem zachciało mu się organizować sondę na Twitterze. Internautom postawił pytanie: „Czy jesteś za zakończeniem miesięcznic smoleńskich?”.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod wpisem Petru błyskawicznie zaczęły pojawiać się nowe wersje sondy. Jedni pytali o to, czy należy zakończyć „paradę równości”, inni szli jeszcze dalej i pytali w swojej sondzie „Czy jesteś za zakończeniem działania partii Nowoczesna”.

Ryszardowi Petru wypominano, że jako posłowi polskiego Sejmu nie powinno mu raczej przeszkadzać to, że w kraju obowiązuje wolność zgromadzeń. Sugerowano również, aby lider Nowoczesnej doedukował się w kwestiach tolerancji.

Petru doczekał się także szybkiej powtórkę z treści Konstytucji, na którą tak często powoływali się politycy jego formacji zakłócając obrady Sejmu i skandując „Konstytucja, Konstytucja”.

Oj, Ryszard nie ma łatwego życia w internecie. Czasem zastanawiamy się w jakim świecie on żyje…

 

wSedno24.pl

 

źródło: niezalezna.pl/twitter


UDOSTĘPNIEŃ