Inwazja islamu staje się FAKTEM! Koszmar się spełnia: Niemcy MNIEJSZOŚCIĄ w jednym z największych miast!

Angela Merkel pewnie nie chciała by tego komentować. Polityka migracyjna jaką zafundowała swojej ojczyźnie daje efekty… mało optymistyczne, mówiąc bardzo delikatnie. W jednym z większych niemieckich miast, rodowici Niemcy są już mniejszością. Wszystko na skutek napływu „nachodźców”. Inwazja islamu staje się FAKTEM.

Myśleliście, że tytuł jest przekłamany? Nic z tych rzeczy. Nie mówimy tu o jakiejś zabitej dechami wiosce, a o Frankfurcie nad Menem. Miejscowość zamieszkuje 750 tysięcy osób.

A teraz ciekawostka: Ponad połowę mieszkańców stanowią już imigranci!

Dane podał urząd miasta:

Niemcy: 48,8% ludności

Imigranci: 51,2%.

Uprzedzając prawdopodobne ataki, wskazujemy, że największą grupą imigrancką w tamtym rejonie są Turcy. Idziemy dalej: imigranci zarobkowi? Nic z tych rzeczy!

Sylvia Weber, sekretarz frankfurcka do spraw imigracji – imigranci pomimo tego iż stanowią większość, wypracowują połowę mniej przychodów miasta niż rodowici Niemcy!

Procent pracujących we Frankfurcie nad Menem kobiet oraz mężczyzn również daje wiele do myślenia.

Jeżeli mówimy o Niemcach to obecnie pracuje 83% niemieckich mężczyzn i 78% kobiet. U imigrantów jest zgoła inaczej: 73% mężczyzn i 59% kobiet.

Moment, w którym Niemcy zostali przeważeni przez ludność imigrancką w tak dużym i ważnym dla niemieckiej kultury mieście, wielu Niemców uznało za historyczny. Żeby tego było mało, do podobnego „przeważenia Niemców” ma dojść niebawem w Stuttgarcie i Augsburgu.

Czyżby spełniał się jeden z najczarniejszych scenariuszy? Jeżeli taka tendencja się utrzyma, to za kilka lat Niemcy będą mniejszością we własnym kraju.

Oto cena jaką płacą postępowi europejczycy za poprawność polityczną…

 

wSedno24.pl

 

źródło: Pikio.pl


UDOSTĘPNIEŃ