Szokujące nagranie z ulic Rzymu! Sodoma i Gomora! Multikulti na CAŁEGO! (WIDEO)

„Wieczne Miasto” pogrążone w brudnym i powodującym zgniliznę kulturowo-religijną kryzysie imigracyjnym. Brud, syf, hordy błąkających się bez celu mężczyzn. Tak wygląda Rzym dzisiaj. 

Media nie piszą, nie mówią o tym co dzieje się na ulicach Rzymu. Może dlatego, że nie doszło tam jeszcze do spektakularnego zamachu? Fakty są drastyczne – ogromny kryzys imigracyjny trawi „Wieczne Miasto”.

Przybliżymy nieco faktów i wydarzeń, które złożyły się na tą fatalną sytuację.

83 tysiące imigrantów – dokładnie tylu przybyło do Włoch od początku roku. Dane udostępniło włoskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych tuż po rekordowym napływie imigrantów pod koniec czerwca.

MSW ogłosił, że w porównaniu z pierwszą połową zeszłego roku w tym samym okresie roku 2017 przybyło o 18 proc. migrantów więcej. Jest wśród nich prawie 10 tys. nieletnich.

Włoska agencja prasowa ANSA cytuje Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców Filippo Grandiego, który oświadczył, że „to, co dzieje się we Włoszech na naszych oczach, to tragedia”. Oglądając ten film trudno się z nim nie zgodzić – czytamy na portalu Wolnosc24.pl

Zobacz ten przerażający film:

wSedno24.pl/Wolnosc24.pl

 


4 komentarzy do “Szokujące nagranie z ulic Rzymu! Sodoma i Gomora! Multikulti na CAŁEGO! (WIDEO)

 • 2 lipca 2017 o 12:43
  Permalink

  Rządzący Europa wykazali się brakiem wyobraźni i galopująca głupota . Lepiej byłoby wysłać wszystkich imigrantów do miejsc swojego zamieszkania. Powiecie, ze są to wielkie koszty, ale nam przyjdzie zapłacić o wiele większa cenę , dlatego już dziś powinno się zamknąć granice i nie tylko myśleć, ale zrobić coś konstruktywnego , aby nasze ulice i życie tak nie wyglądało .

  Odpowiedz
 • 18 września 2017 o 17:26
  Permalink

  bylem w Rzymie na weekend 16-17.09.2017 ,w centrum Rzymu w okolicach dworca sodomia i gooomorrriiia , duzo hindusłów handlujacych czym popadnie i afrykanców błąkających bez powodu , bród , syf sa gdzie niegdzie jakies uliczki ogarniete ale ogolnie w sakali 1 do 10 to 2 . odechciewa sie zwiedzania , jedyny plus do wieczne słońce .

  Odpowiedz
 • 24 września 2017 o 13:54
  Permalink

  Jak im spadnie drastycznie przychód min. z turystów to im się oczka otworzą. Nie byłem w Rzymie, ale już nawet nie chcę tam jechać.

  Odpowiedz
 • 1 października 2017 o 08:52
  Permalink

  So goverments In Roma have to do something now they will be wors😡😡😡

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ