Węgry szykują się na wojnę?! Szokujący film! „Europa nie jest wolna, wolność to prawda, mówienie prawdy jest zabronione!” [WIDEO]

Węgrzy szykują się na kolejną falę imigrantów. Victor Orban postanowił bardzo szczelnie zabezpieczyć granicę z Serbią. Zasieki, siatki, samochody opancerzony, uzbrojeni żołnierze – to wygląda jak wojna. 

To posunięcie stawia Orbana w gronie przywódców, którzy dbają o bezpieczeństwo swoich obywateli i mieszkańców innych państw Unii Europejskiej. Węgierski przywódca dobrze wie jakim zagrożeniem są imigranci.

Europa nie jest wolna, ponieważ wolność zaczyna się od mówienia prawdy. Dziś w Europie mówienie prawdy jest zabronione. Zabrania się mówić, że ci, którzy tutaj przyjeżdżają nie są uchodźcami, a Europa jest zagrożona przez imigrację – głosił w przemówieniu, którego fragment jest zawarty w filmiku.

Wideo cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno w Węgrzech jak i za granicą. Orban ostrzega w nim, że niewyobrażalna masa imigrantów jest gotowa ruszyć na nasz kontynent.

Nie wolno mówić, że dziesiątki milionów są gotowe ruszyć w naszym kierunku – dodał.

Wygląda na to, że jedyną bezpieczną, zewnętrzną granicą UE jest odcinek Węgry – Serbia.

Zobacz film:

Wolność24.pl

 

 


UDOSTĘPNIEŃ