BRAWO! Orban ostro odpowiada Sorosowi!: Jeżeli będzie trzeba, użyjemy siły!

„Wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie użyta polityczna i prawna siła państwa” – zapowiedział w piątek premier Viktor Orban w liście do szefa Federacji Węgierskich Gmin Żydowskich (Mazsihisz) Andrasa Heislera.

„Ten, kto wykorzystuje swój majątek, władzę, wpływy i sieć finansowanych przez siebie NGO, by na Węgrzech i w Unii Europejskiej milionami osiedlać migrantów, ten naraża naszą wspólną przyszłość. Miliarder i spekulant George Soros wielokrotnie jasno dał do zrozumienia, że właśnie tego chce” – napisał Orban.

Premier oświadczył, że spoczywa na nim odpowiedzialność, by ochronić ojczyznę i obywateli Węgier. „Dopóki jestem premierem, będę się starał ze wszystkich sił spełnić tę powinność” – zapewnił, dodając, że społeczność żydowska mieszkająca na Węgrzech też może liczyć na ochronę ze strony rządu.

Rząd Węgier od dłuższego czasu ostro krytykuje Sorosa, zarzucając mu m.in. stymulowanie imigracji do Europy i chęć wpływania na sytuację w kraju za pośrednictwem organizacji pozarządowych.

TVP Info


Jeden komentarz do “BRAWO! Orban ostro odpowiada Sorosowi!: Jeżeli będzie trzeba, użyjemy siły!

  • 17 lipca 2017 o 20:55
    Permalink

    wiec jak zydzi wegioerscy opowiadac sie kto klania sie mamonie przeciw temu co bog wam powiedzial kto z was jest w nowej religi nowy porzadek swiataq przeciw judaizmowi wielu przeszlo na komunizm i ateizm a wolali ze sa zydami izraqelita to izraelita a zyde to wyznawca judaizmu wiec nie podawac sie za zydow jesli przed sorosodebilem klekacie i nowa religie wyznajecie kim jest zyd ktory sprzeciwia sie oszustwom i zaklamianiu wlasnej religi podawaniu sie za zyda jesli sie innym bogom sluzy nic dziwnego ze inni nie lubia zydow antysemita nazywacie rowniez zydow ktorzy sie waszym oszustwom matactwom i zaklamaniu przeciwstawiaja Soros chodz zydem sie urodzil poklonil sie mamonie szatanowi wlasna religie zalozyl a chce pod przykryciem antysemityzmu osiagac swoje cele

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ