SZOKUJĄCA reakcja Merkel na słowa Trumpa! O tym mówi cała Europa! Co on jej powiedział? [FOTO]

Od momentu, gdy w sieci pojawiły się zarówno gify jak i fotografie przedstawiające tą konkretną sytuację, spekulacje nie cichną. Zdjęcia zostały wykonane bowiem, nie podczas oficjalnego spotkania, a tzw. zakulisowych rozmów Donalda Trumpa z kanclerz Niemiec Angelą Merkel podczas szczytu G20. Gest Merkel zaintrygował… 

Zdjęcia przedstawiają krótką wymianę zdań pomiędzy Trumpem a kanclerz. Po słowach Trumpa, Angela wymownie chowa twarz w dłoniach. Czyżby prezydent USA powiedział jej coś niepokojącego? Wszak jego mina również jest „nietęga”, a sam Donald wydaje się być nieco zakłopotany sytuacją.

Do boju wkroczyli internauci zarówno z europy jak i Stanów Zjednoczonych. Spekulują, że przywódca Stanów mógł kanclerz powiedzieć coś co jej się bardzo nie spodobało. Nie było by to nic dziwnego, tym bardziej, że wiemy jaki stosunek ma Donald Trump do naszych zachodnich sąsiadów, a przede wszystkim do polityki jaką starają się uprawiać. Powiedział o parę słów za dużo?

W drugim obozie internautów są ci, którzy twierdzą, że prezydent USA przekazał Merkel bardzo niepokojącą wiadomość, która widocznie zupełnie ją rozbiła. Musiało to być coś niezwykle ważnego, skoro stojąca – nieformalnie – na czele Unii Europejskiej zareagowała aż w taki sposób… Dowiemy się prawdy?

Wprost pewnie nie, dlatego należy bacznie obserwować kolejne ruchy wykonywane przez państwa tuż po zakończonym szczycie G20. Inni podejrzewają, że Donald Trump mógł przekazać Angeli Merkel wiadomość, która zupełnie ją zszokowała. Z pewnością musiało to być coś wyjątkowo ważnego, skoro kanclerz Niemiec zareagowała w tak niepasujący do jej twardego charakteru sposób.

fot. Twitter

źródło: Twitter/Pikio

 


UDOSTĘPNIEŃ